×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sieć Stopiątka otwiera kolejne pizzerie
Stopiątka rozpoczęła rozwój w miastach poniżej 20 tys. mieszkańców/ fot. Shutterstock

Sieć Stopiątka otwiera kolejne pizzerie

Autor: horecatrends.pl Data: 07 października 2021 15:08 | Aktualizacja: 07 października 2021 15:36

W pierwszych dwóch tygodniach września sieć Stopiątka otworzyła 5 nowych pizzerii. Spośród nich, trzy należą do franczyzobiorców już związanych z siecią.

– Coraz więcej naszych partnerów decyduje się na inwestycje w kolejne pizzerie. 40 proc. franczyzobiorców to osoby, które prowadzą dwie i więcej pizzerii. Rekordzista posiada 4 placówki – mówi Marcin Ciesielski, prezes firmy Mastergrupa, do której należy sieć pizzerii Stopiątka.

Niedawno Stopiątka rozpoczęła rozwój w miastach poniżej 20 tys. mieszkańców, gdzie placówki często generują przychody podobne do obrotów lokali znajdujących się w dużo większych miastach.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Stopiątka: Umowa franczyzowa

Koszt inwestycji w pizzerię Stopiątka wynosi od 120 tys. zł netto plus koszty remontu. Pizzeria uruchamiana jest zazwyczaj w 2 – 3 miesiące od podpisania umowy franczyzowej.Obecnie w całej Polsce działa 76 pizzerii Stopiątka.

Mastergrupa rozwija również sieć mniejszego formatu pizzerii – Stopiątka Fabryka. To zautomatyzowany model pizzerii, nastawiony na szybką realizację zamówień przy minimalnym udziale pracowników. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz