×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Śląska Prohibicja na Nikiszowcu otwarta również w poniedziałek. Skąd ta decyzja?
Od marca Śląska Prohibicja na Nikiszowcu jest czynna również w poniedziałki. Fot. Śląska Prohibicja/Facebook

Śląska Prohibicja na Nikiszowcu otwarta również w poniedziałek. Skąd ta decyzja?

Autor: Katarzyna Gubała Data: 22 maja 2023 15:35

Restauracja ''Śląska Prohibicja'' na katowickim Nikiszowcu od marca br. jest czynna także w każdy poniedziałek. Skąd taka zmiana?

W grudniu 2022 roku restauracja ''Śląska Prohibicja'' w dzielnicy Nikiszowiec w Katowicach obchodziła 5-lecie istnienia. Przez ten czas była czynna od wtorku do niedzieli. Od marca 2023 r. jest otwarta przez cały tydzień. Skąd ta decyzja?

Jak mówi horecatrends.pl Ofka Piechniczek, współtwórczyni i współwłaścicielka Śląskiej Prohibicji na otwarcie restauracji w poniedziałki złożyło się kilka powodów. Po pierwsze...

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Zespół jest już tak zgrany po tych 5 latach, zarządzający tak poukładali i uspokoili to miejsce po pandemii, że nie było już obaw o godziny i zmiany w pracy. Po drugie spotykaliśmy się często z opiniami, że trudno się do nas dostać - dodatkowy dzień był naturalnym poszerzeniem możliwości odwiedzenia nas - wylicza Ofka Piechniczek. 

Wskazuje też, że poniedziałek to najlepszy dzień na spotkania biznesowe, których w Śląskiej Prohibicji jest bardzo dużo.

- Po weekendzie to w poniedziałek załatwia się najwięcej spraw. Potrzebne są otwarte lokale dla gości biznesowych. Postanowiliśmy dołączyć do grona takich miejsc - podsumowuje współtwórczyni restauracji na Nikiszowcu. 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz