×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Śląska Prohibicja zostanie rozbudowana
Śląska Prohibicja w nowym roku zostanie rozbudowana. / fot. materiały prasowe

Śląska Prohibicja zostanie rozbudowana

Autor: oprac. Jakub Szymanek Data: 30 grudnia 2021 15:12

Aleksandra Mucha, dyrektor zarządzająca restauracją Śląska Prohibicja na Nikiszowcu w Katowicach, opowiedziała o planach związanych z rozwojem restauracji w 2022 roku.

Jak powiedziała Aleksandra Mucha, Śląska Prohibicja w nowym roku zostanie rozbudowana.

- Wszystko wyklaruje się w najbliższych miesiącach. Jeśli będziemy mogli zapraszać do stolików, to z pewnością pojawią się nowe dania, słodkości i pyszne niespodzianki. Dzięki winnicy będziemy mogli organizować plenerowe spotkania z sommelierami oraz wszelkie wydarzenia rodzinne czy towarzyskie - wyjaśniła Mucha.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rozbudowa restauracji Śląska Prohibicja

- Po przerwie spowodowanej pandemią planujemy rozpocząć prace związane z projektem Nowe serce miasta. Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi – w 2020 w ramach crowdfundingu ruszyliśmy ze zbiórką funduszy na rozbudowę restauracji. Zebraliśmy sporą kwotę, która pozwoli rozpocząć prace remontowe starej przepompowni na Nikiszowcu, która zmieni się w salę bankietową Śląskiej Prohibicji. Ponadto, wiele naszych działań jest dostosowanych do pór roku, wydarzeń lokalnych, spontanicznych decyzji. Mamy w zanadrzu jeszcze kilka asów w rękawie i głowę pełną pomysłów - dodała. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz