×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sodexo Polska ma nową Managing Director. Wcześniej wspierała wejście na rynek Aspretto by Sodexo czy EAT
Marta Stańczak wcześniej wspierała implementację innowacyjnych na polskim gruncie konceptów gastronomicznych, m.in.: kawiarnię Aspretto by Sodexo. Fot. Materiały prasowe

Sodexo Polska ma nową Managing Director. Wcześniej wspierała wejście na rynek Aspretto by Sodexo czy EAT

Autor: Katarzyna Gubała Data: 13 marca 2023 13:15

Marta Stańczak, dotychczas Corporate Segment Director Poland, objęła stanowisko Managing Director w Sodexo Polska. Wcześniej wspierała implementację innowacyjnych na polskim gruncie konceptów gastronomicznych, m.in.: kawiarnię Aspretto by Sodexo.

Jako Managing Director Sodexo Polska Marta Stańczak kieruje realizacją strategicznych celów oraz umacnianiem pozycji firmy na rynku krajowym. Marta odpowiada za nadzór nad całą spółką i wszystkimi kontraktami, które prowadzi Sodexo w Polsce - czytamy w komunikacie prasowym.

- Jestem niesamowicie dumna, że otrzymałam możliwość kierowania Sodexo w Polsce. Nasza firma jest liderem na rynku kompleksowych usług dla nieruchomości i planujemy dalszy ambitny rozwój na polskim rynku. Pozostajemy blisko naszych Klientów, stawiając na długoterminową i partnerską współpracę, opartą na zaufaniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie optymalizować procesy w budynkach Klientów oraz wdrażać innowacyjne rozwiązania w miejscu pracy, które odpowiadają na różnorodne potrzeby naszych partnerów biznesowych i ich pracowników - komentuje Marta Stańczak, Managing Director Sodexo Polska.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Marta Stańczak ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży Facility Management oraz kompleksowych rozwiązań w miejscu pracy. Z Sodexo Polska związana jest od 9 lat, gdzie ścieżka kariery powiodła ją od funkcji kierowniczych w Dziale Rozwoju Biznesu po rolę zarządczą w Segmencie. Ostatnio odpowiadała za wszystkie kontrakty w kraju i wdrażanie strategii wzrostu w oparciu o partnerskie relacje z klientami.

W obszarze usług żywnościowych oferowanych przez Sodexo Marta Stańczak wspierała implementację innowacyjnych na polskim gruncie konceptów gastronomicznych - m.in.: kawiarnię Aspretto by Sodexo, uznaną za najlepszą restaurację pracowniczą w konkursie Food Business Awards, autorskich restauracji EAT czy bezobsługowych, nowoczesnych punktów gastronomicznych. W obszarze Facility Management, podlegająca jej nadzorowi nieruchomość, poddana audytowi, wykazała już po raz trzeci najwyższy standard zarządzania według normy ISO 55001:2014. Jest to jedyny tak certyfikowany obiekt w Polsce.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz