Partnerzy portalu
Sodexo: restauracja nowego konceptu na terenie fabryki Kellogg’s w Kutnie Restauracja Sodexo w fabryce Kellogg's w Kutnie

Sodexo: restauracja nowego konceptu na terenie fabryki Kellogg’s w Kutnie

Autor: pp Data: 21 lipca 2021 11:01

Sodexo Polska uruchomił restaurację pracowniczą na terenie fabryki Kellogg’s w Kutnie. Jest to pierwsza restauracja odpowiadająca nowemu autorskiemu konceptowi gastronomicznemu Sodexo o nazwie EAT.

Nowa formuła zakłada m.in. menu ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników w danym obiekcie, jasny i nowoczesny design oraz ergonomiczną aranżację przestrzeni.

Restauracje pracownicze Sodexo

Sodexo prowadzi w Polsce ponad 40 restauracji pracowniczych. W czasie pandemii COVID-19 firma rozwijała m.in. ofertę online, ale nie ustawała też w opracowywaniu i wdrażaniu oryginalnych rozwiązań gastronomicznych. Przykładem jest np. Mini Food Court, który w czasie ograniczeń dla branży gastronomicznej pozwolił Sodexo utrzymać bogatą, uwzględniającą dania na bazie roślinnej i dania street food, ofertę żywieniową, a równolegle – wesprzeć lokalnych, zewnętrznych partnerów gastronomicznych.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Innym konceptem, który w kwietniu br. ujrzał światło dzienne, jest EAT. Ten restauracyjny format opiera się na spersonalizowanej ofercie – dostosowanej do potrzeb, oczekiwań i preferencji danej grupy pracowników w obiekcie klienta. Opracowanie oferty poprzedziły pogłębione badania (Badania Personix), mające na celu określenie – jakiej żywności, w jaki sposób serwowanej, w jakiej przestrzeni – oczekiwaliby pracownicy klienta. Efektem jest przestrzeń restauracyjna, która ściśle odpowiada potrzebom zespołu – z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa sanitarnego i bezpieczeństwa żywności. Pierwszymi odbiorcami oferty EAT są pracownicy firmy Kellogg’s, producenta słonych przekąsek.

- EAT jest dowodem na to, że nawet trudny czas pandemii nie powstrzymał nas przed rozwijaniem oferty w zakresie usług żywieniowych. Po raz kolejny źródłem inspiracji dla tego przedsięwzięcia było wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i konsumentów. W odniesieniu do każdego kontraktu chcemy oferować usługi szyte na miarę, z zachowaniem najwyższych standardów, a EAT jest doskonałą ilustracją tego podejścia - komentuje Marta Diop, CS Director Sodexo Poland.

Restauracja w fabryce Kellogg’s w Kutnie

W fabryce Kellogg’s w Kutnie pracuje 550 osób. W restauracji Sodexo oferowane są im dania kuchni polskiej i międzynarodowej – w tym opcje wegetariańskie i wegańskie – a także przekąski, świeże kanapki i napoje w ofercie vendingowej. Design restauracji ukazuje podejście Sodexo do projektowania obiektów gastronomicznych w « nowej rzeczywistości », gdzie wysoka estetyka wnętrz oraz funkcjonalna linia wydawcza idą w parze z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny, dostosowanych do warunków pandemii.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    Serio jeszcze ktoś korzysta z usług sodexo? Po tym wszystkim co sie tam dzieje?