Partnerzy portalu
Sphinx i Chłopskie Jadło oferują zniżki dla osób z rodzin wielodzietnych Sphinx i Chłopskie Jadło oferują zniżki dla osób z rodzin wielodzietnych

Sphinx i Chłopskie Jadło oferują zniżki dla osób z rodzin wielodzietnych

Autor: horecatrends.pl Data: 29 maja 2020 13:21

Sfinks Polska przystąpił do programu Karta Dużej Rodziny. Dzięki temu osoby z rodzin wielodzietnych, które posiadają kartę, mogą skorzystać z 15-procentowej zniżki w restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło w całej Polsce. Są to pierwsze sieci restauracji z obsługą kelnerską w programie KDR.

Program Karta Dużej Rodziny uruchomiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej to system zniżek dla rodzin 3+, ułatwiających dostęp do kultury, aktywnego spędzania czasu oraz obniżający koszty codziennego życia, a także narzędzie promocji wielodzietnego modelu rodziny. Jest nim objętych około miliona rodzin w Polsce. Sfinks, który przystąpił właśnie do tego programu, będzie w restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło honorował kartę przez najbliższy rok, tj. do końca maja 2021 r. Zniżka w wysokości 15% dotyczy dań i napojów z oferty obu tych sieci restauracji, z wyjątkiem alkoholi, które z założenia są wyłączone z programu KRD w całej Polsce.  Rabat przysługujący na Kartę Dużej Rodziny w Sphinx i Chłopskie Jadło nie łączy się z innymi promocjami.

 - Restauracje Sphinx i Chłopskie Jadło to sieci przyjazne dla rodzin z dziećmi. Szczególnie dbamy o tych klientów przygotowując menu dziecięce i dostosowując do ich potrzeb restauracje. Dla najmłodszych są specjalne krzesełka i zastawa, w wielu lokalach przewijaki oraz kąciki zabaw. Tradycyjnie organizowaliśmy animacje dla dzieci  i gdy tylko sytuacja pozwoli, wrócimy do nich. Przystąpienie do programu i wprowadzenie zniżek na Kartę Dużej Rodziny wpisuje się w naszą koncepcję restauracji i mamy nadzieję, że zachęci wiele osób z rodzin 3+ do odwiedzenia naszych lokali – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, właściciela restauracji Sphinx i Chłopskie Jadło.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz