×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sphinx - nowy lokal w Piastowie
Sfinks otwiera restaurację w lokalizacji po Fabryce Pizzy/ fot. materiały prasowe

Sphinx - nowy lokal w Piastowie

Autor: www.horecatrends.pl Data: 18 sierpnia 2021 11:20 | Aktualizacja: 19 sierpnia 2021 17:05

Nowa restauracja sieci Sphinx, zarządzanej przez gastronomicznego operatora Sfinks Polska, powstała w podwarszawskim Piastowie. To siódmy lokal otworzony po tzw. odmrożeniu branży gastronomicznej.

- Po uruchomieniu nowych lokali w Białymstoku, Bielsko-Białej, Częstochowie, Szczytnie, Krośnie i Bydgoszczy przyszedł czas na otwarcie w Piastowie. Nowa restauracja mieści się przy jednej z głównych ulic tej miejscowości, w miejscu dogodnym dla mieszkańców okolicznych osiedli. Dawniej w prowadziliśmy tu Fabrykę Pizzy, ale w konsekwencji pandemii i lockdown, zmieniliśmy przeznaczenie tego lokalu. Sphinx to jedna z najpopularniejszych marek gastronomicznych w Polsce i mam nadzieję, że mieszkańcy Piastowa będą zadowoleni z tej zmiany – mówi Mateusz Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.  

Sfinks Polska zarządza 125 lokalami gastronomicznymi na terenie Polski, w tym siecią 71 restauracji Sphinx (segment casual dining), 41 pubami Piwiarnia Warki (segment gastro pubów), 7 restauracjami Chłopskie Jadło (segment casual dining), 2 lokalami pod szyldami Meta Seta Galareta, restauracją WOOK (segment casual dining), lokalem Lepione & Pieczone (fast casual dining) i lokalem Levant. Spółka zarządza też 93 restauracjami wirtualnymi, których oferta dostępna jest są tylko w dowozie i obejmuje marki takie jak The Burgers, Och! PITA, Yolo Chicken, Levant Hummus & Falafel czy Da Mamma. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz