Partnerzy portalu
Społem otworzyło przy supermarkecie bar gastronomiczny drive thru Społem otworzyło przy supermarkecie bar gastronomiczny drive thru

Społem otworzyło przy supermarkecie bar gastronomiczny drive thru

Autor: horecatrends.pl Data: 16 listopada 2021 09:54

Budowa baru przy supermarkecie KEN PSS Społem w Białymstoku przy ul. Kołłątaja 50 w Białymstoku dobiegła końca.  Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej ponad 600 mkw. ma salę konsumpcyjną dla 82 osób. W planach są kolejne obiekty handlowe i gastronomiczne oraz budowa centrum logistyczno-produkcyjnego.

Bar zatrudnia ponad 30 osobową załogę. W menu znalazły się pozycję znanych z Białostockiej Gastronomii PSS Społem. Codziennie jest to liczba około stu propozycji przygotowywanych na świeżo, na miejscu. Wśród nich: dania mięsne, wege, fit, zupy, surówki, sałatki, desery i świeżo wyciskane soki warzywno-owocowe. Menu prezentowane jest na elektronicznych tablicach. Nowością jest elektroniczne menu w postaci zewnętrznego monitora w punkcie drive, który obsługuje sprzedaż dań dla kierowców, bez potrzeby wysiadania z auta. KEN to kolejny bar Białostockiej Gastronomii PSS Społem Białystok, w którym funkcjonuje obsługa w formie drive thru.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bar Społem

Bar w tej lokalizacji powstał jako odpowiedź na liczne zapytania i wyraźnie zgłaszane nam oczekiwania klientów z osiedla TBS. – Przez ostatnie lata wpływało do nas mnóstwo próśb o zbudowanie baru przy istniejącym supermarkecie, a ponieważ wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, postanowiliśmy spełnić ich oczekiwania. Zyskując możliwość dokupienia terenu bez dłuższego namysłu wygospodarowaliśmy środki na stworzenie nowego punktu gastro w tym miejscu. Budowaliśmy nasz obiekt jak przystało na tradycję, którą kultywujemy, z pomocą wyłącznie lokalnych firm i wykonawców – powiedział Janusz Kulesza, prezes Powszechnej Spółdzielni Spożywców Społem w Białymstoku.

KEN to kolejna inwestycja białostockiej spółdzielni Społem, która nie zwalnia tempa rozwoju mimo trwającej pandemii, wydaje rocznie na ten cel ponad 10mln zł. W planach są już kolejne obiekty handlowe i gastronomiczne oraz budowa centrum logistyczno-produkcyjnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz