Stołeczny Basen Piwny działa na całego. Internauci krytykują!innpoland.pl - 03 marca 2021 15:52


- Z okazji nadejścia trzeciej fali, oraz w oczekiwaniu na kolejne - warszawski Basen Piwny ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do codziennego udziału w programie artystycznym „Surferzy trzeciej fali”. Uspokajamy, że ciała z dni poprzednich są regularnie usuwane - informuje na Facebooku PiwPaw Parkingowa. Chociaż za imprezami, wychodzeniem z domu i normalnym życiem wytęsknieni są już chyba wszyscy, to huczne w melanże w Basenie Piwnym zostały uznane przez część internautów za mocną przesadę - informuje innpoland.pl.

 


Właściciele lokalu informują na Facebooku: “ten Basen odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest Basen na skalę naszych możliwości. My tym Basenem otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! Dodatkowo, nikt, ale to NIKT, nie przekona nas, że białe jest białe, a czarne jest czarne. I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest całkowicie prywatna inicjatywa”.

{twitter;https://twitter.com/otwieramy/status/1365697353852850183}

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"Mocni kandydaci do nagrody Darwina", "Takie osoby jasno pokazują, że nie dorośliśmy do tego aby otworzyć restaurację bo każda gastronomia idzie w stronę alkoholu i nieodpowiedzialności. Nieważne że restauracje naprawdę dużo wysiłku włożyły aby było bezpiecznie" - piszą na Twitterze i Facebooku zdenerwowani internauci.