Sushi Bistro otwiera 6 lokal w ramach sieci Sushi Bistro otwiera 6 lokal w ramach sieci

Sushi Bistro otwiera 6 lokal w ramach sieci

Autor: horecatrends.pl Data: 26 lipca 2021 11:45

Sieć Sushi Bistro otwiera swoją nową restaurację w Legionowie. To szósta lokacja, druga poza Warszawą i drugi lokal typu Eat&Drink.

28 lipca br. w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 1D zostanie otworzony drugi w ramach sieci lokal Sushi Bistro Eat&Drink, gdzie Goście, obok zamówień z dostawą do domu, będą mogli zjeść na miejscu. Specyfika lokalizacji restauracji oferuje dodatkowo dostawy również do zegrzyńskich portów, więc z oferty restauracji będą mogli skorzystać również żeglarze.

Dostawy z restauracji w Legionowie będą realizowane w całym powiacie legionowskim: Legionowo, Jabłonna, Nieporęt, Zegrze, Serock, Skrzeszew, Dębe, Jachranka, Aleksandrów, Stanisławów 1 i 2, Kąty Węgierskie, Chotomów, Rajszew, Grudzie, Wieliszew.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Sushi Bistro: modele

Sushi Bistro działa na rynku warszawskim od 2014 roku, marka należy do firmy Best Food Sp. z o.o. Pierwszy lokal Sushi Bistro powstał na Ursynowie, jego aktualna siedziba to Pasaż Stokłosy 11/u12, gdzie jednocześnie znajduje się centrala firmy. Z czasem marka otworzyła na zasadach franczyzy kolejne trzy lokale w Warszawie: na Pradze ul. Łukowska 2, w Ursusie ul. Chełmońskiego 2 i na Żoliborzu przy ul. Drużbackiej 19.

Sushi Bistro opiera system franczyzy na dwóch modelach:

·       Eat&Drink, gdzie oprócz dostaw i odbiorów osobistych Klienci mogą zjeść na miejscu i spróbować wyselekcjonowanych trunków, obecnie funkcjonują dwa lokale tego typu (Warszawa i Legionowo),

·       Take Away, które nastawione jest na dostawy oraz odbiory osobiste – 4 lokale.

Sushi Bistro: menu

Sieć Sushi Bistro we wszystkich swoich lokalach ma takie samo Menu, które obejmuje 30 propozycji zestawów sushi i 56 różnych rolek. W Karcie są również inne dania np. owoce morza, czy tatary rybne. Menu Sushi Bistro to selekcja dań, które przez lata były tworzone tak, aby zaspokoić kubki smakowe każdego Gościa. Ceny menu w całej Polsce są takie same. Dla wszystkich Klientów Sushi Bistro w kraju są przygotowywane te same promocje i atrakcje. Od niedawna Sushi Bistro wprowadziło miesiące inspirowane smakami kuchni z całego świata. W każdym miesiącu Menu zostaje powiększone o dwie, nowe pozycje – Zestaw Miesiąca oraz Rolka Miesiąca, które przygotowane zostają z dodatkiem składników, charakteryzujących dania z poszczególnych krajów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz