Partnerzy portalu
Sushi Bistro wychodzi poza Warszawę

Sushi Bistro wychodzi poza Warszawę

Autor: horecatrends.pl Data: 19 maja 2021 11:36

Sieć restauracji Sushi Bistro otwiera swoją nową lokalizację Take Away w Giżycku. Jak dotąd marka posiadała cztery restauracje w Warszawie. Sushi Bistro w Giżycku to lokal, który rozpoczyna ekspansję sieci poza stołeczny rynek.

Sushi Bistro to ogólnopolska sieć lokali z kuchnią japońską, która odniosła sukces na rynku warszawskim. Obecnie rozwija swoją działalność w systemie franczyzy na terenie całej Polski. Otwierana 19 maja 2021 roku restauracja w Giżycku to piąty lokal sieci i pierwszy, który powstał poza Warszawą. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych lokali, m.in. w Legionowie.

Sushi Bistro - marka Best Food Sp. z o.o

Sushi Bistro działa na rynku warszawskim od 2014 roku, marka należy do firmy Best Food Sp. z o.o., której od początku istnienia udziałowcami są Piotr Starzyk i Łukasz Tuszyński. Pierwszy lokal Sushi Bistro powstał na Ursynowie, jego aktualna siedziba to Pasaż Stokłosy 11/u12, gdzie jednocześnie znajduje się centrala firmy. Z czasem marka otworzyła na zasadach franczyzy kolejne trzy lokale w Warszawie: na Pradze ul. Łukowska 2, w Ursusie ul. Chełmońskiego 2 i na Żoliborzu przy ul. Drużbackiej 19.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Obecnie marka jest w fazie ekspansji na rynek ogólnopolski, otwierana w Giżycku restauracja to pierwsza z planowanych na najbliższy kwartał lokacji.

Sushi Bistro system franczyzowy

Sushi Bistro opiera system franczyzy na dwóch modelach:

·         Eat & Drink, gdzie oprócz dostaw i odbiorów osobistych klienci mogą zjeść na miejscu i spróbować wyselekcjonowanych trunków,

·         Take Away, które nastawione jest na dostawy oraz odbiory osobiste.

Sieć Sushi Bistro ma scentralizowany system zamówień, który odbywa się przez stronę internetową sushibistro.pl, lub centralę telefoniczną pod nr tel. 690 246 299. Obok logistyki i sprzedaży centralnie prowadzone są również komunikacja,  działania marketingowe i promocyjne.

Sushi Bistro menu

Sieć Sushi Bistro we wszystkich swoich lokalach ma takie samo Menu, które obejmuje 30 gotowych zestawów sushi i 56 różnych rolek. W Karcie są również inne dania np. owoce morza, czy tatary rybne. Menu Sushi Bistro to selekcja dań, które przez lata były tworzone tak, aby zaspokoić kubki smakowe każdego Gościa. Ceny menu w całej Polsce są takie same. Dla wszystkich Klientów Sushi Bistro w kraju są przygotowywane te same promocje i atrakcje. Od niedawna Sushi Bistro wprowadziło miesiące inspirowane smakami kuchni z całego świata. W każdym miesiącu Menu zostaje powiększone o dwie, nowe pozycje – Zestaw Miesiąca oraz Rolka Miesiąca, które przygotowane zostają z dodatkiem składników, charakteryzujących dania z poszczególnych krajów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz