×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sushi&Food Factor uruchomił nowy projekt restauracyjny
Polska firma rusza z nowym konceptem świeżych zestawów sushi / fot. materiały prasowe

Sushi&Food Factor uruchomił nowy projekt restauracyjny

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 30 listopada 2021 12:57

Ninigi Sushi Bar to miejsce o potencjale do wytwarzania świeżych zestawów sushi, których cechą jest wydłużony, w stosunku do klasycznych sushi barów, termin przydatności do spożycia.

Sushi&Food Factor to firma z polskimi korzeniami o globalnym zasięgu działania. Od 2015 roku dostarcza na polskie i zagraniczne rynki produkty spożywcze, inspirowane wiodącymi kuchniami świata.

Ninigi Sushi Bar - świeże zestawy sushi

Najnowszym projektem Sushi&Food Factor jest Ninigi Sushi Bar, którego powstanie jest efektem połączenia doświadczenia specjalistów od kuchni japońskiej z dostępem do nowoczesnych technologii. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Sushi w Ninigi Sushi Bar produkowane jest wyłącznie na zamówienie i dostarczane do sklepów w ciągu 24 godzin od wytworzenia. Wszystkie surowce, które są wykorzystywane, posiadają niezbędne certyfikaty i badania, a gwarancją świeżości zestawów jest specjalny system wychładzania, który pozwala na uzyskiwanie dłuższego terminu do spożycia bez uszczerbku na jakości i smaku – mówi Agnieszka Nabiałek, koordynator projektu z ramienia Sushi&Food Factor.

Każda tacka posiada tzw. pierścień świeżości, będący gwarancją nienaruszalności opakowania. W pierwszej fazie sprzedaży opakowania będą także sygnowane naklejką „nowość”, zwracającą uwagę konsumentów na nową jakość w sklepach.

Wprowadzeniu marki Ninigi Sushi Bar towarzyszyć będzie szeroko zakrojona kampania reklamowa i promocyjna w mediach internetowych. Zestawy dostępne będą w sprzedaży w polskich i zagranicznych sklepach oraz sieciach spożywczych z końcem 2021 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz