Syreni Śpiew z nowymi menu i promocjamihorecatrends.pl - 19 maja 2020 12:53


Po 9 tygodniach Syreni Śpiew jest ponownie otwarty dla gości. Po powrocie w restauracji pojawiły się nowa karta menu i nowe codzienne promocje.

Nowości w menu Syreniego Śpiewu to między innymi: raw spaghetti, pierś kaczki, tatar wołowy, carpaccio z ośmiornicy, grzanka szefowej kuchni, wegańskie tiramisu, linguini z bobem czy pizza bianca z szparagami. Na szczególną uwagę zasługuje nowy dział - frytki, w którym znajdują się frytki w wersji hiszpańskiej, włoskiej czy francuskiej.

– Nowe menu jest pełne kolorowych i wiosennych pozycji, w którym znajdziecie także sporo opcji dla wegan i wegetarian. Nie mogło oczywiście zabraknąć produktów sezonowych, o które oparta jest dedykowana wkładka. W tym miesiącu czekać na Was będą szparagi – mówią twórcy restauracji.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Przystosowaliśmy dla Was naszą przestrzeń zgodnie z nowymi normami bezpieczeństwa. Powiększyliśmy ogród, ustawiliśmy w odpowiedniej odległości stoliki tak, aby każdy czuł się u nas bezpiecznie – dodają.

Oprócz oferty lunchowej, która obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-17:00, każdego dnia została przygotowana nowa promocja.

Poniedziałek: pasta day 

Wtorek: green day 

Środa: meat day

Czwartek: tapas day 

Piątek: fries day 

Sobota: pizza day 

Niedziela: sea day 

Szczegóły na profilach Syreniego Śpiewu w mediach społecznościowych.