Partnerzy portalu
Szef Marcin Czubak odchodzi z Bistroficyny oraz Rotiserii Katowice Szef Marcin Czubak odchodzi z restauracji, którym szefował; fot. mat.pras.

Szef Marcin Czubak odchodzi z Bistroficyny oraz Rotiserii Katowice

Autor: PP Data: 21 lipca 2021 13:11

Powodem rezygnacji z szefowanie w BistOficynie i Rotiserii Katowice jest rozbieżność koncepcji, złe zarządzanie oraz nieścisłości finansowe - podkreśla Marcin Czubak w poście na Facebooku.

- Minęło blisko 3 lata jak objąłem stery w BistrOficynie. Za mną ogromną ilość pracy potu i wyrzeczeń. Nastąpił moment gdzie czas się pożegnać - tak rozpoczyna się pot Marcina Czubaka na Facebooku.

Marcin Czubak odchodzi z BistrOficyny i Rotiserii Katowice

- Włożyłem kawał życia w oba koncepty na czym ucierpiała najbardziej moja rodzina i moje zdrowie. Ostatnie tygodnie były bardzo ciężkie i stresujące więc z tego miejsca przepraszam jeśli w relacji z kimkolwiek nie wykazałem odpowiedniej empatii. Chciałbym z tego miejsca podziękować wspaniałej załodze Bistroficyna oraz Rotiseria Katowice bez których te projekty nie miały by prawa bytu. Jesteście wielcy dziękuję. Wierze że załoga nadal będzie dostarczać wam produkty najwyższej jakości i powodować u was uśmiech. Dziękuję również naszym gościom za zaufanie i wsparcie, dziękuję również dostawcą którzy również nas wspierali i pomagali - napisał Marcin Czubak.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Obie restauracje są zarządzane przez katowicką spółkę Food Cooltura.

Marcin Czubak to znany w Polsce szef kuchni, przed laty był finalistą telewizyjnego show Top Chef. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz