×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Tak ma wyglądać Italian Food Hall w Biurowce .KTW w Katowicach
Koncept oparty o toskańską kuchnię i produkty powstanie w drugiej, wyższej wieży Biurowce .KTW. Fot. Materiały prasowe

Tak ma wyglądać Italian Food Hall w Biurowce .KTW w Katowicach

Autor: Katarzyna Gubała Data: 19 grudnia 2022 08:35

W sąsiedztwie Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego stanęły dwie wieże Biurowce .KTW. Na parterze drugiej, wyżej wieży ma powstać 500-metrowy Italian Food Hall. Jak będzie wyglądał?

Pierwsza wieża Biurowce .KTW to 14 nadziemnych kondygnacji. Druga wieża, której budowa finiszowała w 2022 r. to aż 31 nadziemnych kondygnacji. Na parterze II wieży powstać ma Italian Food Hall. 

Michał Bukowski, CEO Toscanizzazione Art Bistro informował horecatrends.pl, że w planach jest stworzenie na początek trzech lokali z kuchnią toskańską. Pierwsza powstanie we Wrocławiu przy Bulwarze Staromiejskim, druga w Biurowce .KTW w Katowicach, trzecia w Krakowie. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Toskańska restauracja we Wrocławiu będzie bazowała na autentycznych produktach i potrawach z tego regionu. W Krakowie - z uwagi na powierzchnię 140 m kw. - powstanie Cantina  z szybkimi daniami na miejscu i w ofercie grab-to go.

- Najbardziej rozbudowany i spektakularny koncept przygotowujemy dla Katowic. W II wieży KTW powstanie Italian Food Hall, gdzie na 500 metrach kwadratowych znajdzie się 5 zróżnicowanych, charakterystycznych dla Włoch stref z jedzeniem, mobilny bar oraz salon naszych zabytkowych włoskich motocykli - mówił horecatrends.pl CEO Toscanizzazione Art  Bistro.

Toscanizzazione udostępniła wizualizacje Italian Food Hall w Biurowce .KTW. Za projekt odpowiada wrocławska pracownia architektury wnętrz CUDO Studio. 

Otwarcie lokali w Katowicach i Krakowie jest zaplanowane na I i II kwartał 2023 r.

Czytaj też Toskańskie restauracje powstaną we Wrocławiu, Krakowie – a największa w Katowicach

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz