×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Targ Śniadaniowy ma już 10 lat. Urodziny obchodził hucznie
Targ Śniadaniowy tej wiosny obchodzi 10. urodziny. Fot. Targ Śniadaniowy/Facebook

Targ Śniadaniowy ma już 10 lat. Urodziny obchodził hucznie

Autor: Katarzyna Gubała Data: 22 maja 2023 10:25

Dekadę temu rozpoczęliśmy wspólną przygodę z weekendami śniadaniowymi na świeżym powietrzu, to już cykliczne wydarzenie gastronomiczne, które nieprzerwanie w wiosenne i letnie weekendy gromadzi na Żoliborzu i Mokotowie pasjonatów kuchni z całego świata - piszą organizatorzy Targu Śniadaniowego.

Świętowanie urodzin Targu Śniadaniowego będzie trwać przez cały sezon, ale 20 maja na Żoliborzu miały miejsce huczne obchody z tortem w roli głównej. 

''Jest co świętować i o czym opowiadać! Nie zawsze było łatwo, nie zawsze było słonecznie, ale dzięki Waszej obecności, dzięki uśmiechom i śmiechom, których na Targu nie brakuje, wiemy jedno - warto'' - zapewniają organizatorzy Targu Śniadaniowego. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak podają, przez ostatnie 10 lat współpracowali z tysiącami wystawców, wydawali potrawy z całego świata od dalekich krajów amerykańskich, przez Europę, Afrykę aż po daleką Azję.

''Odwiedziliśmy wszystkie kontynenty, próbując smaków, słuchając opowieści i bawiąc się przy dźwiękach muzyki, poznając ich kulturę'' - wspominają.

Targ Śniadaniowy działa w soboty na Żoliborzu(skwer przy al. Wojska Polskiego/ ul. Śmiała) w godz. 9-16 oraz w niedziele na Mokotowie (Skwer AK Granat) w godz. 10-17. Targ działa od kwietnia do września lub października - w zależności od pogody.Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz