Partnerzy portalu
Thai Wok: nowe lokale i plany ekspansji zagranicznej Rok debiutów dla Thai Wok; fot. thaiwok.pl

Thai Wok: nowe lokale i plany ekspansji zagranicznej

Autor: propertynews.pl Data: 05 lutego 2020 10:42

Thai Wok - największa azjatycka sieć z polskim kapitałem - zadebiutuje w tym roku w krakowskim akademiku, w stołecznym The Warsaw Hub oraz w wersji restauracyjnej w łódzkiej Manufakturze. Przymierza się również do uruchomienia placówki highstreetowej w Gdańsku. W planach jest także ekspansja zagraniczna.

– Planujemy ekspansję zagraniczną. W tym roku otworzymy minimum ok. ośmiu placówek. W ciągu dwóch, trzech lat chcielibyśmy ich mieć ponad 50 – zapowiada Bartosz Brusikiewicz, dyrektor zarządzający sieci Thai Wok.

- Nasza rodzina od wielu lat zajmuje się prowadzeniem restauracji. W latach 90, niektórzy członkowie rodziny budowali dużą sieć pizzerii Bambola. Dziś w rodzinnym portfolio mamy m.in. Trattorię Da Antonio, Silk & Spicy, Monique Bakery & Wine, Piazza Ristorante i najnowszy koncept Poké Rebel Bowls. Jeżdżąc po świecie dostrzegliśmy modę na azjatycką kuchnię. W Polsce kojarzyła się głównie z chińskimi i wietnamskimi budkami barowymi na kiepskim poziomie. Tajska wypadała lepiej, więc postanowiliśmy to wykorzystać, tworząc sieć o standardzie premium. Mamy dziś 18 lokali własnych i jeden franczyzowy - mówi.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

WIĘCEJ NA WWW.PROPERTYNEWS.PL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz