Partnerzy portalu
The Cool Cat - trwa zrzutka na uratowanie lokali fot. Facebook

The Cool Cat - trwa zrzutka na uratowanie lokali

Autor: www.horecatrends.pl/ Facebook Data: 29 marca 2021 16:12

Warszawski The Cool Cat, w wyniku pandemii i obowiązujących obostrzeń z nią związanych, znalazł się w potrzasku. Właściele sieci zdecydowali się poprosić o pomoc. Trwa zbiórka pieniędzy.

- Tu Zosia i Kuba, Szefowa i Szef Kuchni, właściciele The Cool Cat. Nie wiemy jak to powiedzieć… więc to powiemy - potrzebujemy Waszej pomocy! - informują na zrzutka.pl restauratorzy.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Od 2015 prowadzimy w Warszawie restaurację The Cool Cat, która dla wielu z Was stała się stałym elementem codziennego życia. W 2018 zrobiliśmy kolejny ważny krok, otworzyliśmy drugą knajpę – The Cool Cat TR. Obu tym miejscom towarzyszy ogrom Waszych wspomnień, a co najbardziej przerażające - towarzyszy im widmo zamknięcia - czytamy na Facebooku.

 - Każda wpłata to dar, za który będziemy wdzięczni do końca Cool Catowych dni  tych które nie nadejdą w najbliższych tygodniach). Wyczerpaliśmy już nadzieję na inne formy wsparcia, zostaliście nam tylko Wy. Moc sprawcza w Waszych rękach! Dzięki za każdą wpłatę i do zobaczenia… latem! - informuą restauratorzy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz