×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Tłusty Czwartek 2023: Ile kosztują pączki od Magdy Gessler?
Ile kosztują pączki od Magdy Gessler? / fot. facebook.com/fukier

Tłusty Czwartek 2023: Ile kosztują pączki od Magdy Gessler?

Autor: Jakub Szymanek Data: 20 stycznia 2023 10:25

Choć Tłusty Czwartek w tym roku dopiero za miesiąc, to restauracje już teraz w menu proponują pączki i faworki. Swoją ofertę pączków przedstawiły również lokale Magdy Gessler. Ile trzeba zapłacić za pączka od znanej restauratorki?

Magda Gessler zaprasza na pączki

Karnawał to czas faworków, z kolei pierwszym kulinarnym skojarzeniem z Tłustym Czwartkiem są pączki. I chociaż do Tłustego Czwartku pozostał jeszcze miesiąc, to większość lokali już teraz zaprasza na pączki. W tym kierunku poszły również lokale Magdy Gessler "U Fukiera" i " Słodki Słony", które w mediach społecznościowych opublikowały posty z ofertą pączków. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ile kosztują pączki od Magdy Gessler?

Jak udało nam się ustalić, w tym roku za jednego pączka w restauracji "Słodki Słony" trzeba zapłacić 18 zł. W ofercie są pączki z różą, nadzieniem malinowym, adwokatem, powidłami śliwkowymi z czekoladą. Z kolei pudełko z faworkami (ok. 450 gr) kosztuje 90 zł

"U Fukiera" pączki są trochę tańsze. Jedna sztuka to wydatek 15 zł. Do wyboru mamy pączki z różą lub z nadzieniem malinowym. 

Tradycyjnie już, jak co roku, ceny pączków w lokalach Magdy Gessler są szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Część komentujących jest oburzona wysokimi cenami, z kolei inne osoby wyrażają aprobatę i zrozumienie dla takowej ceny. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    W piekarniku??? To nie paczki..
  • Darka

    Sama upiekę pączki. Pewnie nie będą takie kształtne ale równie dobre. Kostka masła 8zl, mąka 4zł, jajka mam od własnych kur, powidła śliwkowe własne, cukier 5zł no i drożdże kostka 1,5. Upiekę w piekarniku wówczas nie będą takie tłuste.