Partnerzy portalu
Truskawki królują w menu restauracji grupy Jarczyński fot. materiały prasowe

Truskawki królują w menu restauracji grupy Jarczyński

Autor: www.horecatrends.pl Data: 19 czerwca 2019 11:22

Restauracje spod szyldu grupy Jarczyński oficjalnie rozpoczęły sezon na truskawki. Podwale 25 Kompania Piwna, U Szwejka oraz warszawskie lokale sieci Jeff’s wprowadziły specjalne menu.

Warszawskie lokale: Podwale 25 Kompania Piwna, U Szwejka, oraz restauracje Jeff’s w Warszawie przygotowały się na owocowy sezon.

Szwejk, restauracja przy placu Konstytucji, postawił nie tylko na połączenie truskawek
w klasycznej formie, czyli koktajl, owoce z galaretką i naleśniki, ale również na nowoczesne podeście i połączenie  polędwiczek wieprzowych z truskawkowym balsamico.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W sezonowym menu Podwala, lokalu zlokalizowanego przy warszawskiej Starówce, pojawił się tuskawkowy chłodnik oraz zielona sałatka z sosem balsamico, truskawkami i ricottą. W menu znajdują się także owocowe pierogi i tiramisu oraz specjalnie dla dzieci – makaron z musem ze świeżych truskawek.

Dwie restauracje z logiem Jeff’s w Warszawie serwują dania w swoim sztandarowym, amerykańskim stylu. W sezonowym menu znajdziemy klasyczny chłodnik i truskawki ze śmietaną, ale także pierogi z ricottą i truskawkową salsą oraz nowy, bezalkoholowy koktajl. Truskawkowa Energia Wuja Sama to pobudzające połączenie Burna, grenadyny i świeżych owoców.

Podczas wizyty w malowniczym Ogrodzie Saskim w Warszawie warto odwiedzić także restaurację St. Antonio, gdzie w menu czekają truskawki z bitą śmietaną oraz orzeźwiająca truskawkowa lemoniada.

Właścicielem restauracji Podwale, U Szwejka oraz Jeff`s jest Artur Jarczyński, który od 28 lat z sukcesem prowadzi na polskim rynku sieć restauracji, do której należą także takie marki jak: Shipudei Berek, Der Elefant, Otto Pompieri, St Antonio, Pod Wawelem, Sukiennice, Bazyliszek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz