×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Usługi gastronomiczne wracają do Pendolino PKP Intercity
Usługi gastronomiczne wracają do Pendolino PKP Intercity

Usługi gastronomiczne wracają do Pendolino PKP Intercity

Autor: PAP Data: 28 czerwca 2020 07:42 | Aktualizacja: 29 czerwca 2020 12:12

Od soboty do wszystkich pociągów kategorii Express InterCity Premium (EIP), obsługiwanych składami Pendolino wracają usługi gastronomiczne. Zjeść będzie można przy zachowaniu specjalnych zasad ostrożności.

Jak podało Intercity, od soboty w Pendolino znów będzie dostępna dla pasażerów przestrzeń gastronomiczna. Posiłek będzie też można zamówić do zajmowanego miejsca u obsługi lub za pomocą aplikacji mWARS.

Przewoźnik zaznaczył, że w trosce o bezpieczeństwo i komfort podróżnych w strefie gastronomicznej zostają wprowadzone specjalne zasady sanitarne.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dostępnych będzie 50 proc. miejsc, a pasażerów będzie obowiązywać, podobnie jak w całym pociągu, obowiązek zasłaniania ust i nosa. Maseczkę będzie można zdjąć po zajęciu miejsca przy zdezynfekowanym stoliku. Podróżni będą także zobowiązani do zdezynfekowania rąk przed wejściem do strefy gastronomicznej oraz do zachowywania bezpiecznego dystansu.

Według PKP Intercity, usługa gastronomiczna będzie także stopniowo przywracana w pozostałych kategoriach pociągów przewoźnika: Express InterCity (EIC i EC), InterCity (IC) i Twoich Liniach Kolejowych (TLK).

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz