Partnerzy portalu
Utarte wyprzedaje wszystko. Kuchenne Rewolucje nie pomogły Znana restauracja wyprzedaje wszystko. Kuchenne Rewolucje nie pomogły/fot. Facebook

Utarte wyprzedaje wszystko. Kuchenne Rewolucje nie pomogły

Autor: Magdalena Brzózka/ chrzanow.naszemiasto.pl Data: 15 listopada 2022 16:30

Restauracja Utarte w Chrzanowie po 20 latach działalności została zamknięta. Pięć lat temu lokal brał udział w programie Kuchenne Rewolucje prowadzonym przez Magdę Gessler. Trwa wyprzedaż wyposażenia restauracji - inofrmuje chrzanow.naszemiasto.pl.

- Po 20 latach stania przy palnikach i serwisie na sali nadszedł czas oddać fartuch i spakować swoje noże. Pandemia, lockdowny, słabe lato, wypalenie zawodowe, wysokie koszty i pusty sejf sprawiają, że nie chce się już chcieć. Po wszytkich spędzonych razem latach w Piwnicy, Starych Murach i Utartych pora się pożegnać. Dziękuję za wszystkie zamówienia, rezerwacje, imprezy, cateringi, dostawy i tabaki. Dziękuję za lata spędzone na ogródku piwnym na rynku i Balatonie - informuje na Facebooku właściciel zamkniętego lokalu Utarte.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Dziękuję, że byliśmy tłem i dodatkiem ważnych dla Was chwil. Dziękuję mojej ekipie, która ze mną została. Wiem, że ciężki bywa ze mnie gość. Prze fajne babki jesteście. Panowie dzięki. Przepraszam i dziękuję. Kłaniam się. Jacek Krężel - czytamy na Facebooku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz