Partnerzy portalu
Veggie Burger w stałej ofercie McDonald’s Veggie Burger, czyli pełny warzyw burger od 21 kwietnia dostępny jest we wszystkich restauracjach McDonald’s w kraju / fot. materiały prasowe

Veggie Burger w stałej ofercie McDonald’s

Veggie Burger, czyli pełny warzyw burger od 21 kwietnia jest dostępny we wszystkich restauracjach McDonald’s w kraju.  Pozycja na stałe zagości w menu McDonald’s Polska.

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 21 kwietnia 2021 11:27

Veggie Burger to burger z kotletem warzywnym, który zapewnia ikoniczny smak McDonald's w wersji bezmięsnej. 

Veggie Burger to kompozycja, w której główną rolę odgrywa kotlet przygotowany m.in. z marchwi, groszku i brokułów. Wśród dodatków znajdziemy roztopiony plaster sera cheddar, kawałki świeżego pomidora oraz porcję drobno posiekanej sałaty. Smak podkreśla kremowy sos kanapkowy, a to wszystko w miękkiej i dobrze wypieczonej bułce, obsypanej ziarnami sezamu.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Premierze Veggie Burgera towarzyszy kampania marketingowa, skupiająca się na zabawie słowotwórczej. Wybrane słowa zostały wzbogacone przedrostkiem „wege”, nadając im zupełnie nowe znaczenie. Za strategię i koncepcję kreatywną kampanii odpowiada DDB Warszawa. Działania w social media McDonald's Polska prowadzi Isobar Polska. Za zakup mediów odpowiada OMD, zaś za komunikację PR – agencja 24/7Communication.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz