Partnerzy portalu
W DL City powstanie restauracja orientalna W DL City powstanie restauracja orientalna

W DL City powstanie restauracja orientalna

Autor: horecatrends.pl Data: 07 grudnia 2020 16:51

Restauracja orientalna Ha Long to kolejny lokal gastronomiczny, który otworzy się w DL City, centrum handlowym zlokalizowanym w przygranicznym Zgorzelcu. Wcześniej umowy najmu powierzchni podpisały restauracja sushi i naleśnikarnia.

DL City to obiekt o powierzchni użytkowej 25 000 mkw., który aktualnie przechodzi renowację. Nowy właściciel, firma DL Invest Group zdecydowała się wprowadzić zmiany, aby dostosować centrum do aktualnych wymagań klientów i dostarczyć dodatkowej wartości mieszkańcom regionu. Stąd w obiekcie nowe punkty gastronomiczne, sklepy oraz usługi, a powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne DL City przechodzą metamorfozę. Zakończenie prac modernizacyjnych przewidziane jest na I kwartał 2021 roku. 

– Restauracja Ha Long to szósty punkt gastronomiczny na mapie naszego obiektu. Rozmawiamy i zapraszamy do rozmów kolejne gastronomiczne marki, które pomogą nam dostarczyć wartości dla naszych klientów i zbudować nowe oblicze DL City, najchętniej odwiedzanego centrum handlowego w regionie – mówi Maciej Mendrok, Leasing Manager w DL Invest Group, odpowiedzialny za wynajem powierzchni w centrum. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz