Partnerzy portalu
W Fabryka Norblina są nowe restauracje. Wkrótce dołączy do nich Blue Cactus Fabryka Norblina wypełniła się ogródkami, w których jest niemal 500 miejsc dla gości. Fot. Materiały prasowe

W Fabryka Norblina są nowe restauracje. Wkrótce dołączy do nich Blue Cactus

Autor: KG/horecatrends Data: 13 czerwca 2022 09:05

Fabryka Norblina na warszawskiej Woli poszerza swoją ofertę gastronomiczną o kolejne restauracje. Do najemców kompleksu dołączyły Bocca Ristorante & Pizzeria, SOUL on the grill oraz restauracja Paradiso.

  • Na początku czerwca w Fabryce Norblina otworzyła się restauracja Paradiso z kuchnią międzynarodową
  • Wkrótce w kompleksie na warszawskiej Woli otworzy się lokal z tex-mex - Blue Cactus
  • Docelowo w Fabryce Norblina powstanie 37 lokali gastronomicznych 
  • Letnia Scena Fabryki Norblina to ponad 100 koncertów

Powierzchnia poświęcona kulinariom zajmuje w Fabryce Norblina już ponad 10 tys. m kw. powierzchni, docelowo znajdzie się na niej 37 lokali. Obecnie działa ich 31. 

Do najemców kompleksu dołączyły Bocca Ristorante & Pizzeria z włoską kuchnią i pizzą neapolitańską wyrabianą według tradycyjnych receptur oraz SOUL on the grill - serwujący amerykański comfort food m.in. burgery, żeberka czy steki prosto z grilla. W pierwszych dniach czerwca działalność rozpoczęła restauracja Paradiso z kuchnią międzynarodową - czytamy w komunikacie prasowym. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Za kilka dni swoje podwoje w jednym z historycznych budynków otworzy legendarny warszawski tex-mex - Blue Cactus. W najbliższych tygodniach ofertę urozmaicą także Dary Natury - Pijalnia Ziół oraz lodziarnia Good Lood.

Jak podaje Fabryka Norblina, łącznie z nowymi konceptami powierzchnia gastronomiczna obiektu wyniesie ponad 10 000 m kw., co czyni ją największą tego typu strefą w Polsce.

W związku z sezonem ogródkowym na terenie kompleksu pojawiło się także dodatkowych niemal 500 miejsc dla gości poszczególnych barów i restauracji znajdujących się w historycznych budynkach kompleksu.

Wystartowała również Letnia Scena Fabryki Norblina. W każdy weekend do połowy września w uliczkach Fabryki Norblina rozbrzmiewać będzie muzyka na żywo, wykonywana przez artystów reprezentujących najrozmaitsze gatunki muzyczne. To kolejna inicjatywa Fundacji Fabryki Norblina, mająca na celu wsparcie młodych talentów. Łącznie, w ramach cyklu pod hasłem „Make Music Not War” odbędzie się ponad 100 koncertów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz