×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
W Krakowie po 12 latach działalności zamyka się lubiany i wyróżniany lokal
Po 12 latach w Krakowie zamyka się restauracja ''Zielona Kuchnia''. Fot. Zielona Kuchnia/Facebook

W Krakowie po 12 latach działalności zamyka się lubiany i wyróżniany lokal

Autor: Katarzyna Gubała Data: 28 grudnia 2022 10:35

Właściciele restauracji ''Zielona Kuchnia'' w Krakowie po 12 latach działalności żegnają się ze swoimi gośćmi. 30 grudnia będzie ostatnim dniem, kiedy lokal będzie otwarty.

''Drodzy, po 12 latach wspólnej pysznej i zielonej podróży podjęliśmy decyzję o zamknięciu naszej "Zielonej Kuchni". Wszystkim Stałym Gościom bardzo dziękujemy za ten czas, za to, że to właśnie nas wybieraliście na wszystkie ważne dla Was okazje'' - napisali właściciele ''Zielonej Kuchni'' w Krakowie.

Lokal będzie działał jeszcze tylko do 30 grudnia. ''Z łezką w oku dziękujemy Wam za wszystkie wspólne lata'' - żegnają się restauratorzy, zapraszając gości w ostatnich dniach działalności.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Goście żałują, że zamyka się ''piękne miejsce i wspaniała kuchnia, już nie będzie takiego klimatu w Krakowie''. Wspominają zwłaszcza letnie obiady w ogrodzie ''Zielonej Kuchni''.

Jeszcze w połowie 2022 r. ''Zielona Kuchnia'' chwaliła się rekomendacją otrzymaną od Restaurant Guru, jednego z ''najpopularniejszych na świecie serwisów kulinarnych, z ponad 30 milionami miesięcznych użytkowników. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie opinii klientów''. Zaś w sierpniu tego roku restauracja została wyróżniona przez Tripadvisor w kategorii Travelers’ Choice.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz