×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
W nowym koncepcie Ramen Shop składniki będą powstawać w jednym miejscu
Szefem kuchni odpowiedzialnym za ramenowe przepisy w Ramen Shop jest Bartłomiej Bogucki. Fot. Materiały prasowe

W nowym koncepcie Ramen Shop składniki będą powstawać w jednym miejscu

Autor: KG/horecatrends Data: 20 stycznia 2022 10:45 | Aktualizacja: 20 stycznia 2022 10:46

Ramen Shop by Sushi Kushi - nowy koncept franczyzowy serwujący azjatyckie danie na bazie bulionu i makaronu otworzy się w lutym w Zgierzu.

Radosław Szwugier, szef rozwoju franczyzy Sushi Kushi oraz Ramen Shop podaje w komunikacie prasowym, że pierwsze zamówienia w Ramen Shop by Sushi Kushi w Zgierzu będzie można składać już w drugiej połowie lutego 2022 r.

Szwugier wyjaśnia, że stworzony model restauracji Ramen Shop by Sushi Kushi ma rozwiązywać problemy pracownicze poprzez zatrudnianie personelu, np. studentów lub osób starszych, które na podstawie przeprowadzonego wcześniej szkolenia, krok po kroku tworzą ramen. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pięciodniowy kurs dla kucharza w Ramen Shop

Przekonuje też, że proste receptury oraz świeże, specjalnie przygotowane dla restauracji składniki będą kluczem do efektywnej pracy.

- Gotowe receptury stworzone przez szefa kuchni franczyzy to z kolei bazowanie na paczkowanych produktach przygotowanych na świeżo w naszym nowym centrum - podkreśla Radosław Szwugier. - Stworzony przez nas model restauracji, to można powiedzieć, remedium na dzisiejsze braki kadrowe w gastronomii. Otworzenie takiego punktu to mniejszy wkład finansowy na start, również z powodu tańszych kosztów prowadzenia działalności czy wynajmu lokalu - dodaje

Podkreśla, że szkolenia pracownicze do pracy kucharza w Ramen Shop to kurs pięciodniowy, co pozwala na szybkie wdrożenie zasad i start nowego lokalu, który może mieć jedynie 50 m kw., a to znacznie obniża koszty jego wynajmu.

Składniki będą dowożone z łódzkiego centrum 

Centrum, które już w lutym otworzy się w Łodzi będzie przygotowywało składniki ramenowe pod okiem szefa kuchni doświadczonego w prowadzeniu kuchni japońskiej specjalizującej się w daniach ramen. Składniki będą dowożone do lokali.

Sushi Kushi - co to jest

Sushi Kushi to sieć franczyzowa sushi barów, oferująca dania kuchni japońskiej na miejscu oraz w dostawie. Pierwszy lokal powstał pod koniec 2012 roku, przy głównej ulicy Łodzi - Piotrkowskiej. Dziś franczyza Sushi Kushi jest obecna w 10 polskich miastach i liczy ponad 30 punktów franczyzowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz