×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
W Poznaniu otwarto Food Content Studio
15 stycznia w Poznaniu odbyło się oficjalne otwarcie Food Content Studio / fot. materiały prasowe

W Poznaniu otwarto Food Content Studio

Autor: oprac. Jakub Szymanek Data: 17 stycznia 2022 16:29

15 stycznia w Poznaniu odbyło się oficjalne otwarcie Food Content Studio, którego właścicielem jest Bartosz Dziamski. W uroczystym otwarciu wzięło udział blisko 150 gości.

Podczas otwarcia Food Content Studio zaprezentowano nową przestrzeń studia produkcji filmowej i fotograficznej specjalizującego się w food contencie oraz nowe możliwości, zaplecze techniczne i sprzętowe w tym najnowsze modele sprzętu do video produkcji i fotografii.

Dziamski Studio istnieje od 2013 roku. Ma na swoim koncie produkcje telewizyjne tj. programy i spoty reklamowe, produkcje filmowe, video content na kanały online oraz produkcje fotograficzne. Dziamski Studio kreuje i produkuje treści dla marek foodowych, szefów kuchni oraz restauracji z całej Polski, przygotowuje także relacje video i foto z największych wydarzeń kulinarnych jak Bocuse d’Or, gala Gault&Millau. Filmy Dziamski Studio są prezentowane podczas festiwali filmowych w Polsce i za granicą m.in. podczas Taste Film Festival, Transatlantyk, Hungry! Film & Food Festival, Grand Video Awards, Sonoma International Film Festival, Devour! The Food Film Fest. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Produkcja food content

Dziamski Studio znalazło nową siedzibę i rozpoczyna kolejny etap funkcjonowania jako Food Content Studio. Esencją działalności przedsięwzięcia są nadal materiały filmowe i fotograficzne, skupione wokół szeroko rozumianej tematyki kulinarnej. W nowoczesnej przestrzeni o powierzchni 450 m2, realizowany będzie przede wszystkim food content. Studio jest wyposażone w profesjonalny sprzęt do realizacji produkcji fotograficznych i filmowych na najwyższym poziomie. Dodatkowo posiada również cykloramę do realizacji sesji beauty, zdjęć packshotowych oraz modowych.

 Warsztaty kulinarne, konferencje i szkolenia

- Będzie to również miejsce na warsztaty kulinarne w Poznaniu. Przygotowaliśmy stanowiska dla 20 osób, jadalnię oraz zaplecze gastronomiczne w pełni wyposażone przez partnerów studia - mówi Bartek Dziamski, właściciel Food Content Studio.

- Warsztaty będą prowadzić najlepsi szefowie kuchni i blogerzy kulinarni z całej Polski. W Poznaniu mamy niewiele takich miejsc i myślę, że będzie to doskonały pomysł na integrację zespołu i spotkania, dzięki którym można zdobyć nowe umiejętności kulinarne i to od najlepszych w tym kraju. Będzie to również miejsce na warsztaty dla profesjonalistów, prezentacje nowych produktów i szkolenia - dodaje Bartek Dziamski.

Kanał food content

Food Content Studio planuje również uruchomić kanał Youtube, który będzie skupiał szefów kuchni i blogerów kulinarnych. Kanał powstaje z myślą o pasjonatach gotowania, którzy chcą czerpać wiedzę od profesjonalistów i doskonalić swoje umiejętności kulinarne, a przy tym świetnie się bawić. - Na kanale pojawią się znane i lubiane nazwiska, ale również młode talenty kulinarne, które będę wspierał doświadczeniem w zakresie produkcji video - dodaje Bartosz Dziamski. Studio jest wyposażone w kuchnię modułową, którą można dowolnie aranżować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb prowadzących. Posiada scenograficzną zabudowę oraz bogato wyposażoną rekwizytornię. 

Otwarcie Food Content Studio

Event otwarcia uświetniła kolacja degustacyjna, której autorami dań byli znani szefowie kuchni: Rafał Niewiarowski, szef kuchni restauracji Dym na wodzie w Słupsku, Wojciech Harapkiewicz, szef kuchni restauracji Boreczna w Michałkowej, Anna Anklewicz, szefowa kuchni restauracji Mimoza w Świebodzinie oraz szefowie kuchni z Poznania: Patryk Dziamski oraz Dawid Klimaniec. Deser przygotował Mariusz Górecki, a deskę serów zaprezentowała serowarnia Mera Vallis.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    Tyle pierdolenia, a może byście łaskawie napisali, gdzie to, (...), jest?!? „W Poznaniu” to nie jest odpowiedź na moje pytanie.