Partnerzy portalu
W Food&Ball Arka Milika drinki zamawia się z Magazynu Koktajlowego Magazyn Koktajlowy w Food&Ball Arka Milika to karta drinków na jesień-zimę 2022. Fot. Katarzyna Gubała/PTWP

W Food&Ball Arka Milika drinki zamawia się z Magazynu Koktajlowego

Autor: Katarzyna Gubała Data: 26 listopada 2022 13:15

W restauracji ‘’Food&Ball’’ Arkadiusza Milika w Katowicach w czasie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej można się napić koktajli ‘’Coco Zizu’’ czy ‘’Lewan Oldski’’. Goście zamawiają drinku z Magazynu Koktajlowego, który wygląda jak sportowe czasopisma.

Po kartach koktajli inspirowanych najsławniejszymi stadionami świata, kibicowskimi przyśpiewkami oraz reprezentacyjną ‘’11-tką’’ przyszedł czas na Magazyn Koktajlowy ‘’Food&Ball’’.

Nowa karta koktajlowa w restauracji ‘’Food&Ball’’ Arkadiusza Milika w Katowicach jest stylizowana na sportowe magazyny, jak ‘’Przegląd Sportowy’’ czy ‘’Bravo Sport’’. Pełno w niej zdjęć, krzykliwych grafik i tytułów, ale i jest co poczytać.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Szef na okładce

Na okładce Magazynu Koktajlowego ‘’Food&Ball’’ znalazł się oczywiście właściciel restauracji piłkarz Arkadiusz Milik. Z okładki dowiemy się, że ‘’Nasz SZEF wraca do Włoch!’’.

Są też zapowiedzi artykułów na temat ginu, diety ‘’dla sportowców i… nie tylko’’ oraz poradnika: jaki i kiedy pić najlepsze bourbony. Magazyn radzi też co zrobić, gdy za chwilę trening, a my mamy ochotę na drinka – wypić koktajl bezalkoholowy.

Hitem magazynu są ‘’Koktajlowe sekrety piłkarskich lig’’. Jak wyjaśnia nam Piotr Rzeszowski, szef baru w ‘’Food&Ball by Arkadiusz Milik’’ nazwy koktajli w jesienno-zimowej karcie w zabawny sposób nawiązują do nazwisk bądź przydomków piłkarzy. Mamy więc koktajle ‘’Turbo Grassik’’ z żurbrówką bisson grass, ‘’Lionel Nessy’’ z Hennessy VS, ‘’Coco Zizu’’ z Ciroc coco czy ‘’Michael Onen’’ na Ketel One.

Nie mogło zabraknąć polskich akcentów piłkarskich. W ‘’Food&Ball’’ zamówimy więc koktajl ‘’Lewan Oldski’’ z Bulleit Bourbon, a toast na zdrowie SZEFA Arkadiusza Milika można wznieść ‘’Bianco-nero’’, drinkiem w kolorach biało-czarnych, czyli takich jak obecny klub Milika Juventus. Koktajl ten składa się z amaretto, cytryny, syropu cukrowego i białka.

Piotr Rzeszowski, szef baru Food&Ball Arkadiusza Milika.

Ceny koktajli wahają się od 27 do 32 zł, ale jest też drink za 46 zł na bazie Johnnie Walker Gold.

Jest też coś bezalkoholowego

Tym, którzy chcą zamówić koktajle bezalkoholowe ‘’Food&Ball’’ proponuje ‘’Virgin Aperol’’, ‘’Mandarinian’’ czy ‘’Pina no colada’’.W karcie są też domowe lemoniady na bazie syropów ze świeżych owoców, np. ananas z tymiankiem czy truskawka, imbir, trawa cytrynowa.

W karcie znalazły się też informacje o promocjach, m.in. Fiero Poniedziałkach czy koktajlowych Happy Hours.

Magazyn Koktajlowy to karta drinków, która będzie obowiązywać w okresie jesień-zima 2022.

Czytaj też W restauracji Arkadiusza Milika można zjeść piłkę na deser

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz