×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
W Sing Sing gość ma doświadczać atmosfery Warszawy, Bangkoku i Hanoi
Naszym zamysłem było zaintrygować Azją oraz duchem współczesnego miasta - wyjaśnia Marcin Wachowicz, właściciel Sing Sing. Fot. Materiały prasowe

W Sing Sing gość ma doświadczać atmosfery Warszawy, Bangkoku i Hanoi

Autor: Oprac. KG Data: 16 grudnia 2021 13:50 | Aktualizacja: 16 grudnia 2021 13:57

Według Marcina Wachowicza, twórcy m.in. sieci AïOLI oraz novum na stołecznej mapie gastronomicznej - Sing Sing najbliższe miesiące są sprawdzianem dla całej branży, który zweryfikuje, w jakim stopniu dotychczasowego założenia lokali gastronomicznych mają przełożenie na przyszłość sektora.

W przypadku Sing Sing Marcin Wachowicz zadecydował o wyborze stałego motywu przewodniego - Orient Express.

- Sing Sing to koncept wyjątkowy, bo zbudowany na różnorodnych zainteresowaniach, ale połączonych w taki sposób, że goście nie czują przesytu, a wyraźną nutę fascynacji otaczającą ich przestrzenią. To również był nasz zamysł - zaintrygować Azją oraz duchem współczesnego miasta - wyjaśnia Marcin Wachowicz.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

I dodaje: - Przekraczając próg Sing Sing, przenosimy się nie tyle na Daleki Wschód prosto z Warszawy, ile jak w kalejdoskopie dostrzegamy naszą stolicę, ulice Bangkoku, gigapolis Tokio, czy zaułki Hanoi... 

Customer Experience - od detalu do przestrzeni

Zdaniem Wachowicza restauracyjny Customer Experience objawia się w całościowym sznycie lokalu. Zarówno wnętrze, detale m.in. w menu, jak i sama oferta gastronomiczna oraz multifunkcjonalna przestrzeń Sing Sing (część lokalu zmienia się także w obiekt muzyczny i eventowy) sprawiają, że restauracja przy Świętokrzyskiej 18 może być pionierem w tak szerokim rozumieniu biznesu gastronomicznego.

- Mimo niezaprzeczalnych wyzwań - zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych - jestem dobrej myśli, jeśli chodzi o krajową myśl biznesową w naszej branży. Już teraz widzimy, że klienci chcą mądrego zagospodarowania nowych trendów, a w tej kategorii Sing Sing sprawdza się lepiej, niż wzorowo. Mam nadzieję, że rok 2022 będzie dla całego sektora owocnym sezonem - mimo wymagającego anturażu - podkreśla Marcin Wachowicz z Sing Sing.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz