Partnerzy portalu
W SPHINX dokładka na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Oferta będzie dostępna tylko przez 2 dni
Oferta ''dokładka w dzień babci i dziadka'' będzie dostępna 21 i 22 stycznia we wszystkich restauracjach SPHINX w Polsce. Fot. Materiały prasowe

W SPHINX dokładka na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Oferta będzie dostępna tylko przez 2 dni

Autor: Katarzyna Gubała Data: 20 stycznia 2023 15:05

SPHINX w weekend 21-22 stycznia rusza z ofertą  „Obowiązkowa dokładka w dzień babci i dziadka”. Na czym polega promocja, która będzie dostępna we wszystkich restauracjach SPHINX w Polsce?

Zamówione w lokalu danie shoarma klasyczna, delikatna, złocista, ostra oraz de luxe będzie serwowane w wersji XL zamiast standardowego - przy niezmienionej cenie. Oferta będzie dostępna 21 i 22 stycznia we wszystkich restauracjach SPHINX w Polsce - informuje w komunikacie prasowym sieć.

Dokładka ''jak u babci''

Mateusz Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć SPHINX wyjaśnia, że w dniach babci i dziadka SPHINX chce uhonorować długą tradycję dokładek „jak u babci”, dlatego przygotował ofertę skrojoną pod to święto. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W tym czasie najpopularniejsze wersje shoarmy zamieniamy na wersję powiększoną XL, bez żadnej dopłaty. Od lat obserwujemy, że rodziny zapraszają babcie i dziadków z okazji ich święta do naszych restauracji i tego samego spodziewamy się w tym roku. W tych dniach łączymy pokolenia - przy jednym stole świętują dzieci, rodzice i dziadkowie - mówi Mateusz Cacek. 

Promocja na dzień babci i dziadka - nie potrzebny żaden kod ani aplikacja

Shoarma jest znakiem rozpoznawczym restauracji SPHINX od ponad 25 lat oraz najchętniej zamawianym daniem tej sieci. Zgodnie z hasłem marki „Jesz jak chcesz”, shoarma jest dostępna w wielu wariantach różniących się rozmiarem, rodzajem mięsa oraz dodatkami. Zawsze jednak podawana jest z wypiekaną na miejscu bułką pita.

W ramach oferty „Obowiązkowa dokładka w dzień babci i dziadka” zestaw standardowy shoarmy klasycznej, delikatnej, złocistej, ostrej oraz de luxe będzie zamieniony na wersję XL, czyli z większą ilością mięsa oraz frytek lub ryżu. Zasady oferty są bardzo proste - aby z niej skorzystać niepotrzebny jest żaden kod ani aplikacja. Oferta jest dostępna we wszystkich restauracjach SPHINX.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz