Partnerzy portalu
W wakacje rusza lokal Lewego. To będzie prawdziwy sports bar Robert Lewandowski/ fot. shutterstock

W wakacje rusza lokal Lewego. To będzie prawdziwy sports bar

Autor: www.horecatrends.pl/ sport.onet.pl Data: 26 kwietnia 2021 09:52

W wakacje na terenie Browarów Warszawskich pojawi się nowy lokal. Ma być to prawdziwy sports bar z krwi i kości. Nic dziwnego, skoro jest właścicielem jest Lewandowski. Robert Lewandowski.

  • Restauracja, której współwłaścicielem będzie Robert Lewandowski, zostanie otwarta z kilkumiesięcznym poślizgiem.
  • O menu lokalu zadba Tadeusz Müller, syn znanej restauratorki Magdy Gessler.
  • Restauracja "Lewego" powstanie w kwartale ulic Grzybowskiej, Krochmalnej, Wroniej i Chłodnej, na terenie Browarów Warszawskich.

O tym, że Tadeusz Muller tworzy koncepcję restauracji Roberta Lewandowskiego pisaliśmy już w październiku. 

- Moja rola będzie polegać na tym, że muszę wymyślić rodowód tej kuchni. Myślę, że możemy określić rodzaj kuchni jako amerykańska restauracja – sport bar – z takim sznytem śródziemnomorskim, czyli Nowy Jork i kraje śródziemnomorskie – powiedział o swoim angażu w powstającą w Warszawie restaurację Roberta Lewandowskiego Tadeusz Muller, właściciel firmy Make Me Food i współwłaściciel sieci Orzo. W rozmowie z horecatrends.pl syn Magdy Gessler opowiedział m.in. o tym, jak doszło do współpracy między nim a sportowcem.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Restauracja jest w budynku starej warzelni, więc też rola piwa będzie mieć znaczenie. Miejsce jest duże, ma sporo kondygnacji. Będzie piękne patio i ogród, więc będzie tam można spędzić cały dzień, pracować, przychodzić z rodziną na lunch, oglądać mecze i spotykać swojego idola, którym jest Robert Lewandowski - dodaje Tadeusz Muller.

Otwarcie lokalu planowane jest w czasie wakacji. To ma być prawdziwy sports bar z krwi i kości, gdzie można poczuć sportowego ducha walki. Miejsce dla fanów sportu, ale też dla ludzi, którzy chcą zjeść fajny obiad w rodzinnej atmosferze. 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz