WARS dostarcza obiady lekarzom i pielęgniarkomPAP - 20 marca 2020 09:50


Spółka WARS wspiera służbę zdrowia w walce z koronawirusem - poinformowało Ministerstwo Infrastruktury. Firma rozpoczęła dostawy obiadów dla lekarzy i pielęgniarek z Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie.

"WARS S.A. rozpoczął dostawy obiadów dla lekarzy i pielęgniarek z Wojskowego Instytutu Medycznego przy ulicy Szaserów w Warszawie. Współpraca rozpoczęła się z inicjatywy spółki" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronach internetowych resortu.

Spółka, po ustaleniu zapotrzebowania na posiłki ze szpitalem, od poniedziałku do piątku dowozi 45 obiadów. Dodano, że nie jest wykluczone, iż zapotrzebowanie to będzie się zmieniało. "WARS pozostaje bowiem w stałym kontakcie ze szpitalem" - dodano.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Posiłki - mięsne i wegetariańskie - przygotowują kucharze z zespołu WARS.

Ministerstwo wskazało, że dostawy będą realizowane do końca przyszłego tygodnia. "Nie jest jednak wykluczone, że termin dostaw będzie wydłużony, jeśli zajdzie taka konieczność" - dodano.

W czwartek wieczorem Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że liczba zakażonych wirusem SARS-CoV-2 w Polsce wzrosła do 355, po tym, gdy wykryto go u kolejnych 32 osób. Z powodu choroby umarło pięciu pacjentów.