×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Warsaw off ART 2021 oraz piwny Oktoberfest w Hali Gwardii
Hala Gwardii zaprasza warszawiaków na spotkanie z niezależną sztuką oraz przegląd piw rzemieślniczych z całego świata. . fot. materiały prasowe

Warsaw off ART 2021 oraz piwny Oktoberfest w Hali Gwardii

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 01 października 2021 11:25

Hala Gwardii zaprasza warszawiaków na spotkanie z niezależną sztuką oraz przegląd piw rzemieślniczych z całego świata. Dodajmy, że mijają właśnie cztery lata od przejęcia Hali Gwardii przez firmę CBR Events.

Po raz pierwszy Warsaw off ART opuści ściany artystycznych pracowni i pojawi się w przestrzeni miejskiej. W dniach 1-3 października w Hali Gwardii zaprezentowana zostanie sztuka off w najlepszym międzynarodowym wydaniu – od malarstwa, przez rzeźbę, instalację, fotografię i plakat artystyczny, aż po sztukę audio czy viral.

Cztery lata Hali Gwardii

- Na przestrzeni ostatnich czterech lat zorganizowaliśmy ponad 150 bezpłatnych wydarzeń. W Hali Gwardii miały miejsce wystawy sztuki, wieczory z muzyką na żywo, potańcówki dla seniorów, a także – nawiązując do wielkiej historii tego miejsca – gale boksu. Organizowaliśmy też m.in. weekendy francuskie, festiwale lodów, kawy, czekolady, pierogów czy piwa oraz dni wina verde lub pizzy. Wszystkie te przedsięwzięcia gromadziły tłumy warszawiaków, a także odwiedzających stolicę turystów – mówi Robert Baj, prezes CBR Events.   

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oktoberfest i inne atrakcje

W najbliższy weekend – obok artystycznych wrażeń – gościom odwiedzającym halę nie zabraknie i smakowych doznań. W dniach 1-3 października zorganizowany zostanie Oktoberfest, podczas którego prezentowanych będzie kilkadziesiąt rodzajów piw z browarów polskich i zagranicznych.

Zaplanowano także weekend japoński (8-10 października) oraz gruziński (22-24 października), natomiast 16 października odbędzie się wielka gala boksu, podczas której rywalizować będą pięściarze z Polski i Szwecji.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz