Partnerzy portalu
Warszawa szykuje wielkie otwarcie sezonu ogródkowego Warszawa szykuje wielkie otwarcie ogródków gastronomicznych / fot. facebook.com/placzabawnadwisla

Warszawa szykuje wielkie otwarcie sezonu ogródkowego

Autor: warszawa.naszemiasto.pl Data: 12 maja 2021 10:43

Stołeczne restauracje przygotowują się na otwarcie sezonu ogródkowego. Niektóre lokale planują ruszyć ze swoimi ogródkami restauracyjnymi punktualnie o północy.

Od 15 maja lokale gastronomiczne będą mogły przyjmować gości na ogródkach. Jak podaje portal Warszawa.Naszemiasto.pl, sporo stołecznych knajp planuje wystartować już w noc z piątku na sobotę, równo o północy.

Wielkie otwarcie ogródków o północy

- Otwieramy ogródek gastronomiczny Kulturalnej 14 maja o 23:59:59 toastem za „otwierający się świat” zgodnie z aktualnymi obostrzeniami i planem luzowania niektórych z nich” – napisała Cafe Kulturalna. Nieco później, bo dokładnie o 0:01 startują bary przy dawnym Domu Partii (Rakieta, Cuda na Kiju i Zamieszanie) - czytamy w artykule. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Nad Wisłą minutę po północy otworzy się również „Plac Zabaw”, „Fala - Pawilon nad Wisłą” i „WIR”. Natomiast pobliski „Grunt i Woda” organizuje wydarzenie nazwane „Ostatni bal maskowy”, które ruszy o 23:59. Na północ szykują się również właściciele Hali Koszyki - dodaje portal. 

Czytaj więcej na: Warszawa.Naszemiasto.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz