Partnerzy portalu
Warszawa też ma dość. Część lokali jest otwarta Część barów, restauracji i knajp w Warszawie działa mimo zakazu/ fot. shutterstock

Warszawa też ma dość. Część lokali jest otwarta

Autor: www.horecatrends.pl/ warszawa.naszemiasto.pl Data: 18 marca 2021 13:47

Życie w pandemii trwa już rok. Dala się we znaki chyba wszystkim na całym świecie. Jednak jedną z najbardziej poszkodowanych branż jest gastronomia. Dlatego stołeczni restauratorzy robią co mogą by przetrwać ten koszmarny czas.

Nie jest tajemnicą, że restauratorzy są na skraju wyczerpania. Nic dziwnego - w końcu od roku żyją w zakmnięciu. 

Dlatego mimo obowiązujących restrykcji w naszym kraju, część właścicieli lokali otworzyło swoje biznesy. Mieszkańcy stolicy chętnie korzystają z tych miejsc. Wszystko za sprawą akcji #otwieraMY, do której przyłączają się kolejni, warszawscy właściciele firm - informuje warszawa.naszemiasto.pl.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Działają m.in: Miejska Dżungla - w lokalu przy ul. Nowogrodzkiej organizowane są "szkolenia w Tropikalnej Szkole Barmańskiej". W programie szkolenia m.in. sekrety i tajniki jak samemu
przygotować swojego ulubionego drinka. Szkolenia zakończone degustacją. - Szkolenia prowadzone są z zachowaniem wszelkich standardów sanitarnych związanych z wirusem COVID-19 - informuje na Facebooku Miejska Dżungla.

W Oparach Absurdu - lokal zaprasza do skorzystania z oferty Warsztatów Barmańskich lub strefy Coworkingowej.

Także stołeczna Hala Gwardii otwarta jest przez cały weekend. Na miejscu działa kilka restauracji i knajp, które sprzedają posiłki na wynos.

Więcej czytaj na warszawa.naszemiasto.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz