×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Warszawska restauracja wprowadziła specjalne psie menu. Czworonogi jedzą za darmo
British Bulldog Pub wprowadził do swojej oferty psie menu. / fot. materiały prasowe

Warszawska restauracja wprowadziła specjalne psie menu. Czworonogi jedzą za darmo

Autor: oprac. Jakub Szymanek Data: 11 lipca 2022 15:27

Miski z wodą dla psów w restauracjach to coraz częstszy widok. British Bulldog Pub poszedł jednak o krok dalej i oferuje specjalne psie menu. Czworonogi jedzą za darmo - podkreśla menadżer lokalu.

Psie menu w British Bulldog Pub obowiązuje od początku lipca. Każdy gość z czworonogiem obok zwykłej karty dań otrzymuje też specjalną z jedzeniem dla psów. Opiekunowie mogą wybrać dla swoich pupili posiłki w czterech różnych smakach – soczyste kawałki mięsa w galaretce z dodatkiem dzikiej róży, cykorii i mięty, w wariancie z jagnięciną lub z indykiem, oraz dwie karmy ze żwaczem wołowym, z dodatkiem wołowiny lub kurczaka. Żwacz wołowy, czyli po prostu wołowe flaczki, jak dowiadujemy się z opisu w menu, to i psi super food. Jak informuje menu, czworonogi jedzą na koszt lokalu.

British Bulldog Pub wprowadził do swojej oferty psie menu. / fot. materiały prasowe

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

British Bulldog Pub: Czworonogi jedzą za darmo

Karta z posiłkami dla psów jest efektem współpracy British Bulldog Pub z brytyjskim producentem karm dla zwierząt: Butcher’s Pet Care. Karmy, które czworonogi mogą skosztować w British Bulldog Pub, są częścią najnowszej linii karm, Butcher’s Original wprowadzanej przez Butcher’s na rynek polski.

– Jesteśmy brytyjską restauracją, a Butcher’s Pet Care to brytyjski producent świetnej jakości karm. Nasza współpraca jest więc czymś naturalnym – mówi Łukasz Lesiak, menadżer British Bulldog Pub.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz