×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Warszawski Festiwal Piwa ponownie na Legii
12 edycja Warszawskiego Festiwalu Piwa odbędzie się w dniach 7-9 października. / fot. materiały prasowe

Warszawski Festiwal Piwa ponownie na Legii

Autor: horecatrends.pl Data: 30 września 2021 12:28

Po dwóch latach przerwy Warszawski Festiwal Piwa powraca na stadion Legii w Warszawie. 12 edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 7-9 października.

Warszawski Festiwal Piwa to ponad 60 browarów, 450 kranów, około 1000 różnych piw, w tym ponad setka premier i beczek przygotowanych specjalnie na festiwal. Organizatorzy spodziewają się ok. 18-20 tysięcy gości z Polski i z zagranicy.

Po dwóch latach przerwy Warszawski Festiwal Piwa powraca na Legię

- Małe, lokalne, innowacyjne. Jeszcze przed paroma laty mało kto słyszał o rzemieślniczym piwie, dziś dostępne jest w większości knajp w dużych miastach. Powstały setki małych browarów i tysiące nowych piw. Mimo małego udziału w rynku polskie browary kreują trendy wśród klientów i międzynarodowych korporacji . Aż trudno rozeznać się w kolorowej różnorodności barw, stylów i smaków - mówi Paweł Leszczyński, jeden z organizatorów WFP. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Edukujemy, bawimy się dobrze i bezpiecznie. Warszawski Festiwal Piwa to okazja, aby zapoznać się z aktualnymi modami, które rządzą światem piwa oraz docenić poziom polskiego piwowarstwa. Dysponujemy też nieograniczoną liczbą miejsc siedzących na otwartym powietrzu, gdzie nasi goście bez stresu będą mogli delektować się piwem - dodaje. 

Podczas festiwalu odbędą się wykłady, warsztaty i szkolenia na temat piwa. W programie przewidziane jest również wspólne warzenie piwa. Dodatkowo na WFP znajdzie się m.in, strefa relaksu z grami, foodtrucki oraz wiele innych atrakcji. 

Bilety 

Bilety na Warszawski Festiwal Piwa dostępne są w sprzedaży w serwisie Eventim – można wybrać między karnetem na całe wydarzenie (25 zł), jednorazową wejściówką (15 zł) lub biletem premium (50 zł), który poza karnetem, zawiera specjalną szklankę festiwalową wraz z nosidełkiem.

- W miarę dostępności miejsc oferujemy też bilety na degustacje, warsztaty i szkolenia. Podczas samego festiwalu będzie można zakupić bilety jednorazowe (również w cenie 15 zł) oraz wejściówki na dodatkowe punkty programu, jeśli tylko będą wolne miejsca - podsumowuje Paweł Leszczyński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz