×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Właściciele Shrimp House otworzą we Wrocławiu lokal z pizzą w stylu canotto (ZDJĘCIA)
Piazza, która powstaje przy ul. Strachocińskiej 170 we Wrocławiu ma szansę być najgorętszym debiutem początku 2023 r. Fot. Archiwum

Właściciele Shrimp House otworzą we Wrocławiu lokal z pizzą w stylu canotto (ZDJĘCIA)

Autor: Katarzyna Gubała Data: 30 grudnia 2022 09:30

Na dobrą włoską pizzę w stylu canotto nie trzeba już będzie jeździć do centrum Wrocławia. Na obrzeżach miasta przy ul. Strachocińskiej 170 w styczniu 2023 r. powstanie Piazza - nowy lokal właścicieli Shrimp House.

Bracia Frymar, do których należy marka barów krewetkowych Shrimp House z lokalami m.in. we Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Warszawie na początku 2023 r. otworzą PIAZZA - nowy lokal z pizzą w stylu canotto, czyli w wysokim, puszystym rantem przypominającym ponton (po włosku ‘’canotto’’ to ponton).

Piazza szykuje się do otwarcia we Wrocławiu.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokal powstanie pod adresem Strachocińska 170 we Wrocławiu - w przestrzeni, gdzie działa już Shrimp House, a w pobliżu niego kawiarnia Mała Czarna.

- Uważam, że obrzeża Wrocławia też zasługują na lokal ze świetną pizzą. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie łatwo będzie można dojechać, gdzie będzie można z rodziną i znajomymi spędzić fajny czas. Piazza będzie serwowała pizzę w stylu canotto oraz lazanię, ale planujemy też z czasem ruszyć ze śniadaniami, na które będziemy podawać m.in. świeżo wypieczone ciabatty - mówi horecatrends.pl Maciej Frymar, współwłaściciel Shrimp House.

Piazza we Wrocławiu.

Gdy zrobi się cieplej, Starchocińska 170 będzie karmić nie tylko ciało, ale i duszę. W planach są koncerty i różne wydarzenia, które sprawią, że pod tym adresem będzie się fajne i na luzie spędzać czas. W przestrzeni pomiędzy lokalami powstać ma fontanna.

Piazza we Wrocławiu.

Otwarcie włoskiego lokalu PIAZZA przy Strachocińskiej 170 we Wrocławiu planowane jest na 7 stycznia 2023 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz