Partnerzy portalu
Wroclavia wspiera gastro Wroclavia wspiera gastronomię/ fot. materiały prasowe

Wroclavia wspiera gastro

Autor: www.horecatrends.pl/ informacja prasowa Data: 08 marca 2021 11:54

Centrum handlowe Wroclavia wspiera restauratorów. Od 8 marca, klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 150 zł, otrzymają vouchery do wybranej przez siebie kawiarni lub restauracji Wroclavii. Będzie można wykorzystać je m.in. w jedynym w mieście Izumi Sushi czy Coco Chang lub w znanych i lubianych kawiarniach jak A. Blikle, Costa Coffee czy Green Cafe Nero.

Akcja „Zrób zakupy i #WspierajGastro” rozpocznie się 8 marca. Każdy, kto zrobi zakupy we Wroclavii na kwotę co najmniej 150 zł, otrzyma voucher o wartości 20 zł do wykorzystania w strefie Grand Kitchen.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do programu przystąpiło niemal 20 najemców centrum, czyli kawiarni i restauracji serwujących dania z całego świata. Wśród nich są popularne, lokalne marki gastronomiczne, jak Pasibus, Doner Express, Express Oriental, Etno Cafe i Polish Lody, a także jedyne w mieście Izumi Sushi oraz tajskie Coco Chang. Miłośnicy zdrowych i lekkich posiłków mogą skorzystać z oferty Salad Story, a zwolenników tradycyjnej polskiej kuchni z pewnością ucieszy menu kuchni Lepione. Dla kawiarnianych smakoszy atrakcją mogą okazać się vouchery do kawiarni A. Blikle, Cafe Vincent, Costa Coffee, So Coffee, Grycan czy Green Cafe Nero. W ramach akcji, klienci Wroclavii, będą mogli również skorzystać z oferty Bubble Tea oraz zamówić świeże soki z Frankie’s czy Summer Taste. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz