×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Wrocław chce wesprzeć gastronomię. Miasto przystąpi do międzynarodowej Sieci Délice
Udział Wrocławia w Sieci Délice ma stanowić realne wsparcie przedsiębiorców z branży gastronomicznej. Fot. Katarzyna Gubała/PTWP

Wrocław chce wesprzeć gastronomię. Miasto przystąpi do międzynarodowej Sieci Délice

Autor: propertynews.pl Data: 17 lutego 2022 09:50 | Aktualizacja: 17 lutego 2022 09:51

Wzmocnienie rynku żywności i gastronomii jako narzędzia zrównoważonego rozwoju to cel, który stawiają sobie członkowie Sieci Délice. W tym międzynarodowym gronie jest 31 metropolii z całego świata. Wrocław będzie pierwszym członkiem z Polski i Europy Środkowej.

Wrocław, chce w ten sposób wspierać przedsiębiorców z branży gastronomicznej, ułatwić im promocję, edukację i nawiązywanie kontaktów biznesowych

Co to jest Délice?

Délice (The City Network on Food & Gastronomy - Sieć Miast na rzecz Żywności i Gastronomii) tworzy warunki do wymiany wiedzy i doświadczeń, ułatwia nawiązywanie partnerstw i realizację projektów międzynarodowych

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Członkostwo Wrocławia w Sieci Délice to także umocnienie miasta na arenie międzynarodowej oraz promocja lokalnych wydarzeń gastronomicznych.

Stolica Dolnego Śląska będzie pierwszym członkiem Sieci z Polski i Europy Środkowej. O przystąpieniu do Délice Network zdecydują radni na sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się 24 lutego br.

Przedstawiciele Biura Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia podkreślają, że udział w Sieci Délice stanowi realne wsparcie przedsiębiorców z branży gastronomicznej.

Budowanie marki gastronomicznej

 

Współpraca z innymi miastami partnerskimi Sieci Délice będzie ponadto jednym z narzędzi do budowania marki gastronomicznej, umocnienia Wrocławia na arenie międzynarodowej oraz promocji miejskich wydarzeń gastronomicznych np. „Europy na Widelcu” czy „Jarmarku Bożonarodzeniowego” oraz inicjatyw związanych ze zrównoważonym rozwojem miasta.

Członkostwo Wrocławia w Sieci Délice zyskało poparcie Wrocławskiej Rady Gastronomii, której członkami są przedstawiciele wrocławskiej branży gastronomicznej.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz