Partnerzy portalu
Wrocławska Akademia Kulinarna wchodzi do Gemini Park Tarnów z podwójnym konceptem Gemini Park Tarnów będzie pierwszym centrum handlowym we wschodniej Małopolsce, w którym pojawi się ten łączony format. Fot. Materiały prasowe

Wrocławska Akademia Kulinarna wchodzi do Gemini Park Tarnów z podwójnym konceptem

Autor: Oprac. KG Data: 11 października 2022 11:00

Gemini Holding podpisał umowę najmu na jeden z konceptów gastronomicznych Wrocławskiej Akademii Kulinarnej.  Dzięki niej w centrum handlowym restauracje Sevi Kebab oraz Express Oriental pojawią się w nowej odsłonie. W sumie nowy najemca zajmie 84 m kw.

Jak informuje Joanna Zemczak, Head of Lease w Gemini Holding, Gemini Park Tarnów będzie pierwszym centrum handlowym we wschodniej Małopolsce, w którym pojawi się ten łączony format - czytamy w komunikacie prasowym.

To będzie Express Oriental/Sevi Kebab

W Express Oriental Goście znajdą przede wszystkim dania szeroko pojętej kuchni orientalnej: potrawy z kurczakiem, wieprzowiną i wołowiną, a także kultowe makarony na zamówienie, takie jak Pad Thai oraz Chow Main. Nie zabraknie też najbardziej znanego dania kuchni wietnamskiej - Zupy Pho.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W Sevi Kebab z kolei serwowany będzie przede wszystkim prawdziwy kebab. Klienci znajdą w propozycji lokalu mięso wołowo-baranie oraz kurczaka, a także warzywa i dodatki, w tym: frytki, kaszę bulgur i sosy. Wszystko to serwowane będzie w tortilli, bułce lub w kubełku.

Kiedy otwarcie nowych lokali w Gemini Park Tarnów?

Lokal Express Oriental/Sevi Kebab ulokowany zostanie przy niedawno zmodernizowanej strefie food court, w której przewidziano miejsca dla niemal 300 gości. W sumie w Gemini Park działa dziś 9 lokali gastronomicznych, z czego 4 największe w przestrzeni restauracyjnej. Po sąsiedzku Express Oriental/Sevi Kebab znajduje sie m.in. KFC, Pizza Hut, Olimp i Makarun.

Otwarcie lokalu zaplanowano na jesień tego roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz