×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Wtorkowy kubełek KFC. "Planowana jest w przyszłości kolejna odsłona promocji"
Kurczak KFC ma długą historię - w oryginalnej panierce powstał w 1939 roku/fot. materiały prasowe

Wtorkowy kubełek KFC. "Planowana jest w przyszłości kolejna odsłona promocji"

Autor: horecatremds.pl Data: 04 kwietnia 2023 13:29

- Promocja Wtorkowy Kubełek cieszyła się większym powodzeniem niż zakładaliśmy, więc, aby zapewnić świeżego i niemrożonego kurczaka, zdecydowaliśmy o wcześniejszym zakończeniu promocji. Wszystko odbyło się w zgodzie z regulaminem promocji - informują przedstawiciele KFC.

Wtorkowy Kubełek. Czy promocja nadal trwa?

We wtorek 28 lutego 2023 r. do sieci KFC powrócił kultowy Wtorkowy Kubełek. Miał być dostępny w każdy wtorek do 4 kwietnia 2023 r. 

- Nasza promocja na Wtorkowy Kubełek skończyła się we wtorek 21 marca. Codziennie dokładamy starań, by serwować naszym gościom świeżego kurczaka. Promocja Wtorkowy Kubełek cieszyła się większym powodzeniem niż zakładaliśmy, więc, aby zapewnić pysznego, świeżego i niemrożonego kurczaka, zdecydowaliśmy o wcześniejszym zakończeniu promocji. Wszystko odbyło się w zgodzie z regulaminem promocji. Teraz na naszych gości czeka kolejna promocja - limitowana gra karciana Kentucky DUO gratis przy zakupie 2 kubełków - informują przedstawiciele KFC.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Wtorkowy kubełek KFC. "Planowana jest w przyszłości kolejna odsłona promocji"

- Oczywiście planowana jest w przyszłości kolejna odsłona promocji Wtorkowy Kubełek, natomiast o jej rozpoczęciu powiadomimy w stosownym momencie - informuje biuro prasowe KFC. 

Flagowym produktem KFC są m.in. boxy i kubełki w wielu wariantach i rozmiarach. Oprócz tego w KFC można znaleźć także klasyczne zestawy z kawałkami kurczaka, kanapkami i wrapami w rolach głównych, uzupełniane frytkami i surówką coleslaw.

Kubełek KFC ma wiernych fanów i silną społeczność

- Zdecydowanie! Widzimy to, wypuszczając np. limitowane gadżety takie jak bluzy KFC, metalowe kubełki, klapki, okulary - nasi fani kochają nasze kurczaki i nasze kubełki i czekają na kolejne nagrody i konkursy. Myślę, że bardzo sympatycznym akcentem od naszych fanów była sesja ślubna zrealizowana w naszej restauracji czy chęć zrobienia sobie tatuażu o naszej marce - wyliczają przedstawiciele marki.

Kubełek KFC - to danie ma już 66 lat

Kurczak KFC ma długą historię - w oryginalnej panierce powstał w 1939 roku i od tej pory przepis jest mocno strzeżony. Kubełek, który powstał w 1957 roku zapewnia porcję jedzenia dla pary, grupy przyjaciół czy rodziny. Kubełki stanowią lwią część sprzedaży produktów KFC w Polsce, zarówno na delivery, jak i w sprzedaży w restauracji.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz