×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Zajazd Kacze Zamieszanie. W menu Magdy Gessler carpaccio z ziemniaków i kartoflanka
Kaczka faszerowana kaszą perłową z wątróbkami kaczymi, pieczonym jabłkiem, podawana w towarzystwie kopytek pieczonych i gruszki gotowanej w czerwonym winie. Fot. Zajazd Kacze Zamieszanie/Facebook

Zajazd Kacze Zamieszanie. W menu Magdy Gessler carpaccio z ziemniaków i kartoflanka

Autor: PTWP - horecatrends.pl Data: 06 kwietnia 2023 08:45

Kuchenne Rewolucje w Komornikach (Wielkopolskie) zmieniły karczmę ''Pod Dębami'' w Zajazd Kacze Zamieszanie. Magda Gessler wprowadziła do menu m.in. carpaccio z ziemniaków i kaczkę faszerowaną kaszą perłową z wątróbkami kaczymi.

W czwartek, 6 kwietnia wyemitowany zostanie 6 odcinek 26. sezonu ''Kuchennych Rewolucji'', w którym Magda Gessler ''rewolucjonizować'' będzie lokal w Komornikach, wsi w powiecie poznańskim w Wielkopolsce. 

Karczmę ''Pod Dębami'' prowadzi tam 50-letnia Elżbieta. Mimo jej starań karczma nie przyciąga gości i jest na skraju bankructwa. Po spróbowaniu prowadząca ''Kuchenne Rewolucje'' stwierdziła, że ''tu największy przewrót będzie w kuchni, muszą się nauczyć gotować od nowa''. Podczas przemiany załoga karczmy odwiedzi inną restaurację w Wielkopolsce, która z powodzeniem przeszła ''Rewolucje'' - ''Złotą Świnkę'' w Kamionkach. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Właściciele Zajazdu Kacze Zamieszanie zapraszając na odcinek ''Kuchennych Rewolucji'' napisali na swoich social mediach: ''Były emocje, były łzy i było... SUPER. Wy widzicie tylko niecałe 45 minut zmontowanego materiału, który był zbierany przez 4 dni, my mogliśmy to przeżyć i wiemy jedno, BYŁO WARTO. Udział w tym programie był trudny, ale dał nam bardzo dużo, wiele się nauczyliśmy, wiele dostrzegliśmy i zrozumieliśmy... Chociaż dużo zmian i nauki wciąż przed nami, jesteśmy pozytywnie nastawieni. Pełni pokory i zmotywowani bierzemy się do pracy''. 

Magda Gessler podczas Kuchennych Rewolucji w Komornikach.

''Pod Dębami'' zmieni się w Zajazd Kacze Zamieszanie

Magda Gessler zmieniła karczmę w Zajazd Kacze Zamieszanie. Jakie dania zostawiła w Komornikach?

Zajazd Kacze Zamieszanie - menu Magdy Gessler

Carpaccio z ziemniaków w mundurkach z kiszonym ogórkiem, białą kiełbasą, sosem vinegrette, chrzanem i rzodkwią 15 zł

Zupa kartoflanka na bulionie z wędzonek z ziemniakami i żurem 20 zł

Kaczka faszerowana kaszą perłową z wątróbkami kaczymi, pieczonym jabłkiem, podawana w towarzystwie kopytek pieczonych i gruszki gotowanej w czerwonym winie 85 zł

Malinowa chmurka inaczej z gałką lodów i sosem malinowym 18 zł

W menu Zajazdu Kacze Zamieszanie znajdują się też dania, które lokal serwował wcześniej m.in. czernina, flaki, pierogi z kaczką czy ćwierć kaczki podawane z pyzami i modrą kapustą. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    ale jak tu dojechać?