Partnerzy portalu
Zdrowa Krowa chce otworzyć restaurację w Olivii Business Centre Zdrowa Krowa szuka franczyzobiorcy do lokalu w Olivia Business Centre; fot. mat. pras.

Zdrowa Krowa chce otworzyć restaurację w Olivii Business Centre

Autor: horecatrends.pl Data: 26 października 2021 14:04

Zdrowa Krowa szuka franczyzobiorcy, żeby uruchomić lokal w koncepcie „smile&wine” w centrum biznesowym Olivia Business Centre.

Restauracja będzie mieścić się w najnowszym budynku kompleksu Olivia Center - Olivia Prime, który stoi przy Alei Grunwaldzkiej, czyli głównej ulicy całego Trójmiasta. W bezpośrednim sąsiedztwie dwóch najlepiej ocenianych dzielnic mieszkaniowych Gdańska, Oliwy i Przymorza Małego, gdzie mieszka kilkadziesiąt tysięcy potencjalnych klientów restauracji. Dzielnice te otaczają Olivię Centre.

Zdrowa Krowa w Trójmieście

- Zdrowa Krowa jest kolejnym, 12. lokalem wśród restauracji i kawiarni na terenie Olivii Centre. Jesteśmy pewni, że będzie doskonałym rozwinięciem dotychczasowej oferty - zarówno dla mieszkańców, jak i Rezydentów biur. Cieszymy się, że przestrzeń naszego centrum nieustannie się rozwija - mówi Maciej Kotarski, Leasing Director w Olivii Business Centre.

Lokal o powierzchni 194 mkw. będzie pierwszym konceptem sieci Zdrowa Krowa w Trójmieście. Zdrowa Krowa serwuje wołowinę, steki, a także własnoręcznie przygotowywane na miejscu sosy i dressingi. Do tego wypiekane zgodnie z autorską recepturą bułki oraz warzywa i owoce od lokalnych dostawców. Nie brakuje propozycji w wersji wegetariańskiej i wegańskiej, a także keto&paleo. Sieć działa na zasadach franczyzy i posiada już swoje lokale m. in. w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Otwarcie planowane jest na pierwszy kwartał 2022 roku.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Franczyza Zdrowa Krowa 

W ramach franczyzy funkcjonują trzy koncepty: „smile&wine”, „slow food fast” oraz „street slow food”. Zdrowa Krowy w Olivii Business Centre będzie działała w koncepcie „smile&wine”.

- W ofercie restauracji, która będzie otwarta od rana do późnego wieczora, znajdzie się bogata oferta śniadań, najprzeróżniejszych dań sezonowych, burgerów oraz steków, a także przystawek, deserów i koktajli - opowiada Robert Kuc.

Otwarcie Zdrowej Krowy w Olivii Centre planowane jest na pierwszy kwartał 2022 roku. W tym momencie rozpoczynają się poszukiwania partnera, który poprowadzi to miejsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz