Partnerzy portalu
Zdrowa Krowa i Smile&Wine mają nowego Brand Managera Ewa Michalska zajmuje się rozwojem marek, analizą i mentoringiem biznesowym. Fot. Zdrowa Krowa Franczyza

Zdrowa Krowa i Smile&Wine mają nowego Brand Managera

Autor: KG/horecatrends Data: 11 października 2022 12:20

Zdrowa Krowa to marka, która od 10 lat rozwija sieć restauracji w całej Polsce. Ewa Michalska, nowa Brand Manager będzie wzmacniać zespół poprzez wdrażanie strategii promocyjnych dla marek Zdrowa Krowa oraz Smile&Wine.

Ewa Michalska swoją ścieżkę kariery rozpoczęła już w 2011 roku jako reporter TVN24, współtworząc takie programy, jak "Szkło Kontaktowe" czy "Czarno na Białym".

W późniejszej ścieżce swojej kariery postawiła na media tradycyjne, m.in. "Puls Biznesu", w którym odpowiadała za koncepcję i rozwój działów, a także propagowanie polskiej myśli naukowej. Ten kierunek rozwoju doprowadził ją w 2016 r. do Polskiej Akademii Nauk - informuje Zdrowa Krowa Franczyza. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W 2019 roku wszystkie swoje dotychczasowe doświadczenia Michalska postanowiła wykorzystać w biznesie i otworzyć swoją butikową agencję reklamową. Od tego czasu zajmuje się rozwojem marek, analizą i mentoringiem biznesowym.

Doświadczenie w HoReCa

Pomagała współtworzyć takie miejsca gastronomiczne w Katowicach, jak OKI SUSHI, Studio Kulinarne Karoliny Zaidler-Żmijewskiej w Chudowie, czy też catering Pascal Brodnicki BOX (dawny Charlie Foods and Friends). Od paru lat stale współpracuje m.in z Polskim Stowarzyszeniem Public Relations w zakresie komunikacji medialnej (także w sektorze spożywczym i HoReCa).

Czytaj też To pierwsza Zdrowa Krowa na północy Polski. W tym roku kolejne otwarcia

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz