Partnerzy portalu
Zdrowa Krowa w Libero Katowice. To pierwszy lokal marki w galerii handlowej
Zdrowa Krowa w Libero Katowice. To pierwszy lokal marki w galerii handlowej; fot. mat. pras.

Zdrowa Krowa w Libero Katowice. To pierwszy lokal marki w galerii handlowej

Autor: AW Data: 14 lipca 2022 15:01

Libero Katowice rozszerza swoją ofertę kulinarną. Do grona nowych najemców strefy food court dołączyła restauracja Zdrowa Krowa. Lokal uruchomiony został w nowym koncepcie marki „street slow food”, który skierowany jest do klientów galerii handlowych. To pierwsza tego typu restauracja tej sieci w Polsce.

Zdrowa Krowa w Libero

W czerwcu, wraz z początkiem sezonu wakacyjnego, w Libero Katowice otwarta została nowa Zdrowa Krowa.

Lokal w Libero debiutuje w nowym koncepcie „street slow food” dedykowanym galeriom handlowym, o który sieć rozbudowała niedawno swoje portfolio.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Restauracja jest częścią komfortowego food courtu, położonego w samym sercu Libero na poziomie +2, który połączony jest ze strefą rozrywki, relaksu i kinem.

Strefa restauracyjna w Libero

- Podejmujemy starania, aby strefa restauracyjna w Libero w pełni odpowiadała na potrzeby naszych klientów - oferowała ciekawe doznania kulinarne oraz różnorodne koncepty restauracyjne. Nowy lokal znanej marki Zdrowa Krowa znacząco umacnia naszą ofertę gastronomiczną – mówi Tomasz Domoń, Dyrektor Regionalny ds. wynajmu Echo Investment.

Lokal o powierzchni blisko 70 m2 zajmuje w pełni wyposażona kuchnia i stanowiska pomocnicze. Zewnętrzna część restauracji zaprojektowana została w spójnej koncepcji aranżacyjnej marki. Szczególną uwagę klientów przykuwa oryginalny i efektowny neon z logotypem brandu Zdrowa Krowa.

Street slow food w Libero

Restauracja Zdrowa Krowa serwuje dania z najwyższej jakości wołowiny pochodzącej od lokalnych dostawców, bułki z rzemieślniczej piekarni i autorskie sosy, począwszy od majonezu własnej produkcji do np. pesto.  W ofercie poza klasycznymi burgerami, znajdują się także te w wersji wege oraz tortille, sałatki i przekąski. Lokal przygotował także ofertę dla osób na diecie wegetariańskiej oraz keto.

- Bardzo cieszy nas fakt, że Zdrowa Krowa jest już w Libero Katowice i może powitać swoich klientów w kolejnym miejscu. Przygotowanie nowego konceptu skierowanego do galerii handlowych stanowiło duże wyzwanie – kluczowym było więc znalezienie odpowiedniej i dopasowanej do naszych oczekiwań lokalizacji na pierwszy tego typu lokal. Podjęliśmy decyzję o wyborze Libero ze względu na profil działalności galerii i jej pozycję na rynku. Bardzo istotnym elementem była także komfortowa aranżacja strefy food court w Libero, która wyróżnia się na tle innych obiektów – wskazuje Michał Kuczyński, Chief Marketing Officer Zdrowa Krowa.

Marka Zdrowa Krowa to sieć restauracji własnościowych i franczyzowych. Obecnie dysponuje 14 lokalami w całym kraju, działającymi w trzech konceptach: „smile&wine”, „slow food fast” oraz „street slow food”, który właśnie został uruchomiony w Libero Katowice.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz