×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Znana olsztyńska restauracja szuka nowego właściciela. Działała 12 lat
Restauracja ''Malta Cafè'' jest jedną z najstarszych rodzinnych restauracji w Olsztynie i działa od 2011 r. Fot. Malta Cafe Olsztyn/Facebook

Znana olsztyńska restauracja szuka nowego właściciela. Działała 12 lat

Autor: KG/horecatrends Data: 31 stycznia 2022 22:16 | Aktualizacja: 01 lutego 2022 11:08

Nasza Restauracja szuka nowego Właściciela lub Właścicielki. Kogoś kto poświęci jej swój czas i serce - piszą właściciele Malta Cafè, znanego miejsce na kulinarnej mapie Olsztyna.

W ostatnich dniach stycznia br. właściciele znanego olsztyńskiego lokalu Malta Cafè ogłosili, że ich ''Restauracja szuka nowego Właściciela lub Właścicielki. Kogoś kto poświęci jej swój czas i serce''. 

''Rok 2022 ro dla wielu zapewne czas pełen zmian i wyzwań. Dla nas też!
Jak wiecie #MaltaCafe to charakterystyczne miejsce na kulinarnej mapie Olsztyna. Od 12 lat płyniemy jasno wytyczonym szlakiem. Wielu z Was jest z nami od początku, a niektórzy dołączyli całkiem niedawno... Znajomości, relacje, kontakty, które udało nam się stworzyć są dla nas bezcennym doświadczeniem.
Przygoda jaką jest prowadzenie restauracji wymaga jednak ogromu poświęcenia, zaangażowania i czasu. Biorąc to wszystko pod uwagę zdecydowaliśmy iż czas na zmiany również dla nas. Dlatego nasza Restauracja szuka nowego Właściciela lub Właścicielki. Kogoś kto poświęci jej swój czas i serce'' - napisali. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na wpis żywo zareagowali goście Malta Cafè. ''Najlepszy tatar w mieście nie może zniknąć z mapy Olsztyna!'', ''A co z moimi ulubionymi pierogami z dziczyzną?'',  ''Szakszuka najlepsza w okolicy. I słynne wątróbki z miętusa'' - piszą pod postem o zmianach. 

Na stronie internetowej lokalu czytamy, że restauracja ''Malta Cafè'' jest jedną z najstarszych rodzinnych restauracji w Olsztynie, znajdującą się pomiędzy olsztyńską katedrą a zabytkową wysoką bramą. Na początku działalności lokal serwował  dania kuchni włoskiej, jednak z czasem ewoluował ''by tworzyć kuchnię rodzimą z dużą dawką fantazji''. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz