×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu

Gastroosobowości


Piotr Wrotyński - Dyrektor d/s Rozwoju w zespole globalnym, Upfield Professional - sylwetka osoby z branży HoReCa Piotr Wrotyński - Dyrektor d/s Rozwoju w zespole globalnym

Piotr Wrotyński

Upfield Professional Dyrektor d/s Rozwoju w zespole globalnym

Biogram

Dyrektor d/s Rozwoju w zespole globalnym Upfield Professional, gdzie odpowiada przede wszystkim za grupę krajów europejskich oraz globalny program rozwoju.

Z wykształcenia technolog żywności, pasjonat dobrego i zdrowego jedzenia. Związany z gastronomią od ponad 20 lat. W latach 90. kierował zespołem technologów odpowiedzialnych za rozwój nowych produktów i technologii w fabryce Bestfoods w Poznaniu. Następnie przez 18 lat kierował zespołem Unilever Food Solutions w Europie Północno-Wschodniej.

Od 2020 r. weganin zafascynowany dietą opartą na produktach pochodzenia roślinnego, która pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i wyniki sportowe. Wyeliminował z diety produkty pochodzenia zwierzęcego również z powodów etycznych i negatywnego wpływu ich produkcji na planetę. Śledzi trendy w gastronomii i przekłada je na strategie biznesowe.


Artykuły powiązane tematycznie: Piotr Wrotyński


NEWSLETTER HORECATENDS

Codzienna dawka najświeższych informacji ze świata HoReCa. Chcesz być na bieżąco? Zapisz się i otrzymuj newsletter horecatrends.pl