×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
AKO rozwija produkcję lodów gelato na dużą skalę (WIDEO)
AKO rozwija ofertę lodów gelato; fot. AKO

AKO rozwija produkcję lodów gelato na dużą skalę (WIDEO)

Autor: Materiał powstał przy współpracy z firmą AKO Data: 01 marca 2023 11:57 | Aktualizacja: 05 marca 2023 18:39

Firma AKO, która od lat proponuje m.in. mieszanki do lodów maszynowych, zajęła się produkcją świeżych gelato na dużą skalę. - Inwestycja w sprzęt do produkcji gelato ma wysoki próg wejścia - mówi Marcin Królak, specjalista ds. sprzedaży AKO.

AKO: Trzy obszary działalności

Jak tłumaczy Marcin Królak, AKO to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, z polskim kapitałem, działająca w trzech różnych gałęziach branży spożywczej. Firma posiada trzy fabryki: jedna zajmuje się panierem, druga - dodatkami do żywności (do lodziarni, cukierni, gastronomii, piekarni), trzecia fabryka produkuje świeże gelato.

AKO: Od lodów maszynowych do gelato

- Świderki i lody soft, czyli mieszanki do lodów maszynowych, to wciąż niezwykle popularne lody w miejscowościach turystycznych. Od tego wyszliśmy wiele lat temu. Teraz bogatsi o doświadczenia, we współpracy z włoskimi technologami, zbudowaliśmy bazę do tego, by móc produkować gelato na dużą skalę zgodnie z włoskimi zasadami - mówi Marcin Królak.

Klienci w Polsce coraz częściej poszukują nowych smaków. W lodach maszynowych z reguły sprzedają się tylko podstawowe smaki: śmietanka i czekolada. W gelato mamy nieograniczone możliwości. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Wśród smaków lodów dużą popularnością cieszą się zwłaszcza śmietanka i pistacja. Z nowości AKO proponuje m.in. lody o smaku czarnego sezamu.

AKO dostarcza lody gelato

Firma zapewnia, że dostarcza lody w każde wybrane miejsce. Jak mówi Marcin Królak, takie rozwiązania będą się cieszyły coraz większym zainteresowaniem m.in. z powodu problemów na ryku pracy oraz kosztów sprzętu do produkcji gelato.

- Inwestycja w sprzęt do produkcji gelato ma wysoki próg wejścia. My proponujemy profesjonalny serwis i stałą jakość - mówi.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

Partner serwisu